Na planie "Przyjaciół" były romanse? Matthew Perry rozwiewa wątpliwości

Emilia Klima 22.05.2017
"Przyjaciele"
Fotografia: Mat. prasowe

Matthew Perry odpowiedział na pytanie, które fanów serialu "Przyjaciele" trapi od lat. 

Ostatni klaps na planie "Przyjaciół" padł w 2004 roku, ale niektórzy fani nadal ekscytują się życiem bohaterów serialu i czekają na powrót produkcji na ekrany telewizyjne. Aktorzy, którzy wcielali się w rolę tytułowej grupy przyjaciół, od lat muszą zmagać się z pytaniami dziennikarzy o ewentualny powrót na plan serialu albo o wzajemne relacje. Szczególnie interesuje ich to, czy pomiędzy gwiazdami serialu narodziło się uczucie.

Spekulacje podsycił serialowy Ross, David Schwimmer, który w 2016 w wywiadzie dla stacji NBC przyznał, że aktorzy mieli w umowie zakaz stosunków seksualnych z innymi "przyjaciółmi", ale został on wielokrotnie złamany. Lisa Kudrow (Phoebe) przyznała potem, że jej kolega jedynie żartował i nie było takiego zapisu w kontrakcie. Wersję tę potwierdził teraz Matthew Perry (Chandler), który o serial został zapytany w programie "Watch What Happens Live". 

Wydaje mi się, że nie było seksu między aktorami. No chyba, że mnie coś ominęło. Z moim udziałem na pewno nic się nie działo - zapewnił.

Romanse na planie "Przyjaciół"

Dla aktora musiał być to trudny temat, bo nie chciał zagrać nawet w grę "z kim byś się ożenił, z kim przespał, a kogo zabił" z koleżankami z produkcji do wyboru. Najpewniej zdawał sobie sprawę na jak podatny grunt trafiłoby nawet najbardziej niewinne i żartobliwe wyznanie. W 2015 roku sporo zamieszania w mediach wywołało wyznanie ojca Matthew LeBlanca (serialowego Joey'ego), który stwierdził, że jego syn miał romans z Jennifer Aniston.

Robili to ciągle w garderobie, powiedział mi o tym. Jennifer była już wtedy żoną Brada Pitta - stwierdził w rozmowie z magazynem "Star".

Rzecznika prasowa aktorki od razu zdementowała te informacje, ale nie ma co się dziwić, że Matthew Perry podszedł teraz do tematu bardzo ostrożnie. Wierzycie w jego zapewnienia? 

oie_22145135ybMNFCax
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów