Na pierwsze mrozy najlepsze są te kolorowe swetry. Kiedyś były normą, teraz bawią i nawet fascynują

Redakcja 08.11.2016
Wit Knits
Fotografia: Tumblr

Kto z nas w dzieciństwie nie miał takiego arcydzieła? Oto garść wspomnień na chłodne, jesienne wieczory.

Nie ma nic lepszego na jesienną chandrę niż ciepły sweter i dawka dobrego humoru. Blog Wit Knits to miejsce, na które powinniśmy zaglądać regularnie. Brzydkie swetry co jakiś czas powracają do mody, by zniknąć na kilka miesięcy w czeluściach sieci i szaf. Wielką fanką kolorowych arcydzieł jest nawet aktorka Whoopi Goldberg, która na Boże Narodzenie przygotowała nawet własną kolekcję. 

Wit Knits to zbiór zbiór zdjęć z książki ze wzorami do dziergania z 1986 roku. Twórca bloga kupił ją w sklepie z odzieżą używaną i jak pisze na Tumblrze - poczuł potrzebę podzielenia się swoją zdobyczą ze światem. Niestety nie ma szans na to, aby udostępnił wzór i metodę na dany sweter, nawet jeśli ktoś będzie zasypywał go wiadomościami. Jeśli jakaś ofiara mody chce chodzić w brzydkim swetrze, sama powinna zdobyć cenną księgę.

Patrząc na koty, psy, zabawne napisy, aż się łezka w oku kręci. Po kilkunastu latach wielkiej popularności, kiedy brzydkich swetrach nikt nie widział w nich niczego dziwnego, przyszły lata dwutysięczne i okazało się, że taki strój to obciach. Wraz z hipsterami fascynacja kolorowymi, wzorzystymi swetrami wróciła. Na szczęście!

Zobacz najzabawniejsze swetry z Wit Knits 

Piękne i ciepłe swetry oversize

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów