Na kilka godzin przed startem programu "Big Brother" zmieniono prowadzącego. Kto zastąpi Ulę Chincz?

Hanna Skowron 17.03.2019
Ula Chincz
Fotografia: Instagram/@ula_live_love_learn

„Big Brother” jeszcze nie wystartował, a już wzbudza emocje! Na kilka godzin przed emisją programu zmieniono prowadzącego. Ulę Chincz zastąpi kolega ze stacji.

Po kilku latach przerwy na antenę powraca kultowy "Big Brother". Jakiś czas temu poinformowano, że prowadzącymi show będą Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzejak, Małgorzata Ohme i Ula Chincz. Choć program startuje już za kilka godzin, ogłoszono zmiany w składzie prowadzących.

Nagła zmiana nastąpiła niewiele przed emisją pierwszego odcinka programu. Filip Chajzer na Instagramie pochwalił się zdjęciem z domu Wielkiego Brata i dodał zaskakujący opis.

Następne takie zdjęcie ze środka domu Wielkiego Brata dopiero 16 czerwca po finale. Widzimy się codziennie od poniedziałku do czwartku po 23 i w soboty o 20.

Według ustaleń to Ula Chincz wraz z Małgorzatą Ohme prowadzić miały wieczorne odcinki "Big Brother Nocą" oraz "Big Brother Raport”. Choć oficjalnie nie poinformowano, dlaczego Uli Chincz nie zobaczymy w programie, już wiadomo, że jej miejsce zajmie Filip Chajzer. W roli gospodarzy zobaczymy jeszcze Bartka Jędrzejaka i główną prowadzącą – Agnieszkę Woźniak-Starak.

"Big Brother" – kiedy i gdzie nastąpi emisja?

Pierwszy odcinek show „Big Brother” zobaczymy dziś o godzinie 20.00 w TVN7. Życie uczestników programu będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 20. Dodatkowo zaplanowane zostały jeszcze trzy kilkuminutowe wejścia antenowe "Big Brother - Pobudka" (godz. 9.50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13.35) oraz "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16.40). W każdy czwartek na TVN7 nastąpią nominacje i głosowanie, po to, by w niedziele poznać osoby, które będą musiały pożegnać się z programem. Finał „Big Brothera” planowany jest na 16 czerwca.

Będziecie oglądać nową edycję „Big Brother”?

Zobacz także: Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustów. Artystka wydała oświadczenie: „Oszuści, idziemy do Was!”

Jak zmieniły się polskie gwiazdy? Zobaczcie te zdjęcia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów