Były mąż Edyty Górniak jej groził? "Tyle razy straszył, że mnie skrzywdzi"

Zuzanna Morska 28.11.2019
Edyta Górniak
Fotografia: Eastnews

W ostatnim odcinku programu "My Way" wokalistka zdobyła się na poruszające wyznanie.

Za nami już 5 odcinków programu "My Way", w którym Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem pod okiem doświadczonego instruktora. Okazuje się, że jazda autem sprzyja też różnego rodzaju zwierzeniom.

W ostatnim odcinku gwiazda zdobyła się na poruszające wyznanie dotyczące jej byłego męża Dariusza K. Fani są zszokowani.

"My Way": Edyta Górniak o tym, że były mąż jej groził

W 5. odcinku "My Way" Edyta wspominała, jak się dowiedziała o wypadku, który spowodował jej były mąż Dariusz K. W 2014 roku muzyk, który był pod wpływem narkotyków, śmiertelnie potrącił kobietę. Przechodziła ona przez pasy na zielonym świetle.

Górniak otrzymała wtedy szokującą wiadomość. Opowiedziała, jak się wtedy poczuła. Nie mogła przy tym powstrzymać łez.

Dostałam SMS (…) Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę SMS. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa. Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką. Pierwsze, co pomyślałam, że to mogłam być ja. Tyle razy mnie straszył, że mnie skrzywdzi. Nie mogłam oddychać. Nie wiedziałam wtedy, że to było auto, że wziął narkotyki i pojechał - wyznała.

Przy okazji dodała, że jedyne, o czym myślała, to żeby znaleźć się blisko syna. Nie chciała, żeby zobaczył on nagłówki gazet.

Choć od tamtego wydarzenia minęło już wiele czasu, widać, że mocno odbiło się ono na artystce.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                             

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów