Maciej Musiał gratuluje ciąży Oldze Kalickiej! Fani "Rodzinki.pl" wyczuli spisek

Olga Kalicka i Maciej Musiał na planie serialu "Rodzinka.pl"
Fotografia: Instagram/Olga Kalicka

Olga Kalicka ostatnio ogłosiła, że jest w ciąży. Z tej okazji fani oraz przyjaciele zaczęli jej gratulować. Maciej Musiał opublikował zabawny post. Fani wyczuli spisek.

Olga Kalicka ogłosiła ostatnio radosną wiadomość, że wraz z partnerem spodziewa się dziecka. Ucieszyli się zarówno fani młodej aktorki, jak i jej przyjaciele. Pogratulował jej nawet jej partner z "Rodzinki.pl", Maciej Musiał, i zrobił to w niezwykle zabawny sposób. To o tyle interesujące, że jeszcze jakiś czas temu niektórzy łączyli go z Kalicką w parę.

Maciej Musiał gratuluje Oldze Kalickiej

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu "Rodzinki.pl". Aktorzy ponownie spotkali się na planie, w tym ciężarna Olga Kalicka. W związku z tym cała ekipa miała powód do radości. Swój zachwyt nad ciążą koleżanki z planu wyjawił Maciej Musiał, który na Instagramie opublikował niezwykły post.

Mimo ciąży, Tomek i Magda wciąż parą! Gratulacje Olga. #ciekaweczypodobnydomnie

Internauci byli zachwyceni poczuciem humoru młodego aktora. Wielu z nich natomiast zaczęło zastanawiać się, czy może w związku z tym również bohaterów "Rodzinki.pl" czekają rewolucyjne zmiany.

Może w serialu Natalia zostanie babcią?

A Magda w "Rodzince" też będzie w ciąży?

I cyk, ciąża w "Rodzince.pl", a Natalia na zawał padnie.

Widać, że fani serialu "Rodzinka.pl" również cieszą się z ciąży młodej aktorki. Choć Olga Kalicka tą informacją zaskoczyła wszystkich, przyniosła im równie dużo radości i… możliwość do spiskowania na temat jej bohaterki. Takich fanów może "Rodzince.pl" pozazdrościć niejedna produkcja.

Zobacz także: Zdrójkowski wstawił zdjęcie z planu serialu "Rodzinka.pl". Przez przypadek pokazał za dużo. Wpadka?

Nie przepadasz za polskim kinem? Być może nie widziałeś jeszcze tych filmów! W galerii zobaczysz polskie produkcje, które są najlepiej ocenione przez widzów w historii. Być może po nich właśnie zmienisz zdanie co do polskiego kina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów