Muniek Staszczyk odwołał koncert. Muzyk wydał oświadczenie

Sandra Banach 12.09.2019
Muniek Staszczyk
Fotografia: EastNews/GrzegorzBanaszak

Muniek Staszczyk jest w trakcie rehabilitacji po wylewie.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Muniek Staszczyk przebywa w szpitalu w Londynie. Powodem hospitalizacji był wylew. Stan zdrowia lidera zespołu T.Love się polepszył, jednak nie jest jeszcze na tyle dobry, aby muzyk mógł zagrać koncert.

Muniek Staszczyk wydał oświadczenie

Muniek Staszczyk w mediach społecznościowych opublikował oficjalnie oświadczenie, w którym odwołał swój koncert. Artysta miał zagrać 30 listopada w warszawskiej Stodole. Jednak jego stan zdrowia nie pozwala na uczestnictwie w muzycznym show. Muniek Staszczyk jest w trakcie rehabilitacji po wylewie.

Miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie.

Muzyk zapewnił, że pieniądze za bilety zostaną zwrócone, a do koncertowania wróci w następnym roku. Artysta dodał także, że nadal pracuje nad swoją solową płytą, której premiera odbędzie się 18 października 2019 roku.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak życzyć Muńkowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Freddie Mercury miałby 73 lata. Z okazji jego urodzin opublikowano teledysk utworu "Love Me Like There's No Tomorrow"

Uwielbiasz polską muzykę? Koniecznie weź udział w naszym quizie!

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów