Muniek Staszczyk ostro o Podsiadle: "Myślałem, że nie może być inteligentny"

Maria Karolewska 15.11.2019
Muniek Staszczyk o Dawidzie Podsiadle.
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Muniek Staszczyk podzielił się szczerą ciekawostką ze swojego życia. Okazuje się, że przed poznaniem Dawida Podsiadły osobiście miał o młodym muzyku bardzo złe zdanie.

Muniek Staszczyk poznał Dawida Podsiadłę podczas pracy nad trzecim solowym albumem o nazwie "Syn miasta". Młody artysta skomponował dla byłego lidera T.Love kilka utworów. Okazuje się jednak, że 56-letni muzyk nie miał dobrego zdania o autorze hitu "Nie ma fal".

Muniek Staszczyk szczerze o relacji z Dawidem Podsiadłą

Dawid Podsiadło współpracował ze Staszczykiem podczas tworzenia utworu "Pola". Choć teraz piosenka jest wielkim hitem, a teledysk do niej został odtworzony ponad 13 mln razy na platformie YouTube, to początki nie były łatwe. Muniek Staszczyk miał bowiem spore obawy i uprzedzenia wobec Dawida.

Nieufnie do niego podchodziłem. Myślałem: "skoro facet jest z telewizyjnego talent show, to nie może być inteligentny". Myliłem się. Napiliśmy się, pogadaliśmy, okazało się, że podobnych kapel słuchamy. On mi mówi, że do T.Love ma szacunek, bo jako małolat nas słuchał. Ja na to, żeby nie kokietował starucha, ale jak zaśpiewał swoją wersję piosenki "Bóg", to wbiło mnie w ziemię - wyznał Muniek Staszczyk w rozmowie z "Newsweekiem".

Utwór "Pola", do którego muzykę stworzył Dawid Podsiadło, został niedawno zaprezentowany przez Adama Strycharczuka w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wykonanie zyskało rekordowe noty.

Lubicie muzykę Dawida Podsiadły i T.Love?

Zobacz także: Makijażowa wpadka Dawida Podsiadły podczas wywiadu. Fani: "Jak można coś takiego zrobić?"

Która popularna piosenka opisuje twoje życie? Odpowiedz na kilka pytań i się przekonaj!

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów