Muniek Staszczyk: „Dziękuję Bogu za to, że żyję”. Jest kolejne oświadczenie ws. stanu zdrowia piosenkarza

Sandra Banach 29.07.2019
Muniek Staszczyk
Fotografia: EastNews/GrzegorzBanaszak

Muniek Staszczyk wydał w mediach społecznościowych kolejne oświadczenie na temat swojego stanu zdrowia. Muzyk zdradził także przyczynę pobytu w szpitalu.

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że lider zespołu T.Love odwołuje koncerty z powodu złego stanu zdrowia. Muniek Staszczyk wydał drugie oświadczenie i zapewnił, że jego stan zdrowia uległ poprawie.

Stan zdrowia Muńka Staszczyka

Z najnowszego oświadczenia Muńka Staszczyka wynika, że powodem hospitalizacji muzyka był wylew. Artysta zapewnił, że w ciągu dwóch tygodni jego stan zdrowia uległ poprawie. Lider zespołu T.Love niedługo wraca do Polski.

London calling! Pozdrawiam wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski. 30 lat temu w lipcu ’89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać "Warszawę" T.Love'u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rocka, a także zarobić na dorosłe życie. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję – napisał Muniek Staszczyk.

Mamy nadzieję, że Muniek Staszczyk szybko wróci do formy.

Zobacz także: Baron zdradził na Instagramie skład trenerski programu "The Voice Of Poland"

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów