Pierwszy skandal na mistrzostwach! Robbie Williams pokazał środkowy palec

Katarzyna Leszczyńska 15.06.2018
Robbie Williams podczas otwarcia Mistrzostw Świata 2018 w Rosji
Fotografia: EAST NEWS

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Robbie Williams wystąpił na otwarciu Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Zaśpiewał m.in. utwór "Rock DJ", podczas którego pokazał do kamery środkowy palec i zmienił do tego słowa piosenki.

Za nami wielkie otwarcie Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Uroczystość odbyła się na stadionie w Moskwie i już na samym początku doszło do ogromnego skandalu. Gościem otwarcia był Robbie Williams, który zaśpiewał swoje dwa wielkie utwory. W pewnym momencie pozdrowił publiczność obscenicznym gestem. Takiego zachowania ze strony Anglika nikt się nie spodziewał.

Zobacz także: Nie możesz zmusić się do treningu? Muzyka motywacyjna doda ci energii!

Robbie Williams zaśpiewał na stadionie dwa swoje wielkie przeboje. Rozpoczął w duecie z rosyjską śpiewaczką operową Aidą Garifulliną utworem "Angel". Ten piękny występ zachwycił wszystkich i sprawił, że nic nie wskazywało na to, co wydarzy się później. Następnie Williams solowo już wykonał piosenkę "Rock DJ", podczas której do kamery pokazał środkowy palec i wywołał niemały skandal.

Robbie Williams zmienia tekst piosenki

Obscenicznemu gestowi Williamsa towarzyszył zmieniony tekst piosenki. W oryginale "Rock DJ" jest: "Sprzedawanie się nie jest łatwe, większość mnie wykorzystuje każdej nocy". Wokalista zaśpiewał natomiast: "Większość mnie wykorzystuje, ale ja zrobiłem to za darmo". Okazuje się, że zarówno niekulturalny gest wokalisty, jak i przekaz piosenki, są odpowiedzią gwiazdora na krytykę. Przed mundialem pojawiły się bowiem sugestie, że Williams "sprzedał się" krytykowanemu przez kraje Zachodu prezydentowi Putinowi, przyjmując jednocześnie ogromną sumę pieniędzy za występ na początku mistrzostw. Zobaczcie sami tę sytuację!

Zobacz także: Robbie Williams chce pokazać, że imprezuje jak Rosjanin? "To Rasizm!"

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów