Mucha wycięła numer Kurdej-Szatan w trakcie spektaklu. To była słodka zemsta!

Martyna Wojciechowska 18.04.2018
Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: Eastnews

Nikt się tego nie spodziewał.

Annę Muchę i Barbarę Kurdej-Szatan łączy nie tylko praca, ale też wyjątkowa więź i podobne poczucie humoru. Obie panie doskonale czują się w swoim towarzystwie i czasami płatają sobie figle. Podczas jednego z ostatnich spektakli Mucha wpadła na zaskakujący pomysł. Numer, który wywinęła Basi, publiczność zapamięta na długo.

Zobacz także: Ten strój Muchy był zbyt odważny dla TVP. To co kazali jej zrobić jest zaskakujące

Anna Mucha zażartowała podczas spektaklu

Anna Mucha tuż przed spektaklem "Pikantini" zamieściła na InstaStories krótkie wideo, w którym zapowiedziała, że wykręci żart Basi Kurdej-Szatan na scenie. Chodziło o drobną zmianę w wypowiadanej przez nią kwestii:

Mam chytry plan, żeby Baśkę zgotować na spektaklu. Zamiast wypowiedzieć kwestię: "Jedyne, o co proszę, to żeby pani się przyjrzała mojemu mężowi", powiem: "Jedyne, o co proszę, to żeby pani się przyjrzała mojemu MĘŻU" i zobaczymy, co się będzie działo - powiedziała Anna.

Mucha dotrzymała tajemnicy i zgodnie z planem przekręciła wybrane słowo. Zaraz po tym, jak je wypowiedziała, Basia i cała publiczność parsknęły śmiechem. Dodajmy, że w ten sposób Anna chciała odwdzięczyć się Kurdej-Szatan za jej poprzedni żart. Przypomnijmy, że Basia zamieściła wcześniej w sieci nagranie, na którym Mucha paradowała bez spodni. Zabawne wideo z przebieralni mogli obejrzeć wszyscy fani na Instagramie Basi...

Lubicie ten duet? My bardzo!

z23285042Q,Anna-Mucha
Fotografia: Instagram.com/taannamucha

Zobacz także: Mucha pokazuje zdjęcie po przebudzeniu. Fanki krytykują ją za jeden mankament

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów