Ewa Mrozowska pokazała brzuch w 6. miesiącu ciąży. Zdradziła, dlaczego jest taki mały

Ewa Mrozowska w ciąży.
Fotografia: instagram.com @ewamrozowska.makeup

Ewa Mrozowska relacjonuje przebieg swojej ciąży na Instagramie. Internauci zastanawiają się, dlaczego w 6. miesiącu ciąży ma tak mały brzuch.

Ewa Mrozowska spodziewa się syna. Relacją z przebiegu ciąży dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Ostatnio celebrytka pokazała zdjęcie brzuszka w 6. miesiącu ciąży. Fani zaczęli się zastanawiać, dlaczego jest on taki mały. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, Ewa podała przyczynę takiego stanu rzeczy. Ujawniła również wyniki badań USG.

Ewa Mrozowska spodziewa się dziecka

Zdjęcie Ewy Mrozowskiej w czerwonej, krótkiej sukience z odsłoniętymi ramionami od razu przykuło uwagę fanów. Celebrytka zdradziła również wyniki USG - okazuje się, że wszystko jest w porządku i młoda mama nie ma powodu do zmartwień.

Sexy mama! Od wczoraj po USG czuję się super! Jak tylko dowiem się, że jest wszystko okey, to dostaję wiatru w żagle! Wiadomo, że Leoś na pewno nie będzie Leą. Ma duże stópki i potrafi zawodowo się skulić, mimo swoich wymiarów. Stąd brzuszek może wydawać się mały, mimo moich +9kg - napisała w opisie pod fotografią.

To już szósty miesiąc ciąży celebrytki. Widać, że ten stan dobrze służy gwieździe. Brzuszek jest nieduży, jednak nie jest to spowodowane żadnymi problemami. Dziecko sprytnie układa się tak, że brzuch nie jest zbyt wypukły.

Podoba wam się zdjęcie Ewy Mrozowskiej?

Zobacz także: Joanna Krupa wybrała poród naturalny. "Boję się tego momentu" 

Sprawdź, w którym z teledysków powinieneś wystąpić! Myślisz, że byś się nadawał?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów