Leszek Możdżer pobity na koncercie! Opowiedział o tym w programie Kuby Wojewódzkiego

Leszek Możdżer w okularach i szarej marynarce
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Leszek Możdżer był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiadał o filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Zdradził traumatyczne przeżycia z przeszłości.

W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego spotkały się osoby z dwóch różnych światów. Pierwszym gościem programu był Qczaj, czyli Daniel Kuczaj, trener personalny i influencer. Obok niego na kanapie usiadł Leszek Możdżer, muzyk, który odpowiada za kompozycje do filmu "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Okazuje się, że obu panów, choć zajmują się zupełnie innymi rzeczami, łączy jedna rzecz, a dokładnie traumatyczne przeżycie.

Zobacz także: Wojewódzki i Żuławski żartują z Vegi. "Najbardziej mi się podoba to, jak schudł"

Leszek Możdżer został pobity na koncercie

18 października na ekranach kin pojawi się film "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Muzykę do produkcji skomponował Leszek Możdżer, który był gościem najnowszego odcinka show Kuby Wojewódzkiego.

Tuż przed nim na kanapie zasiadł Qczaj, który opowiedział o tym, że był gnębiony w szkole. Koledzy pobili go nawet, ponieważ nie podobał im się jego wygląd.

Bili mnie w szkole, bo nosiłem koszulkę Enrique Iglesiasa. Nienawidzili mnie za to. Ściągali mi ją, deptali, rozrywali. Pani psycholog w szkole powiedziała, żebym przestał ich prowokować - wspomina Qczaj.

Okazuje się, że również Możdżer ma takie przeżycia. Gdy tylko pojawił się na kanapie, Kuba Wojewódzki zapytał go o jeden z przykrych incydentów w życiu muzyka.

Pobili cię. Pamiętasz gdzie - zaczął Wojewódzki.

No, na koncercie zespołu Kombi - powiedział Możdżer.

Kuba Wojewódzki zaczął się śmiać z tego, ale potem dopytał swojego gościa o to, co dokładnie się wydarzyło. Muzyk stwierdził, że poszło o jego wygląd. 

Wyglądałem jak, sam bym chyba się pobił wtedy. (...) Jakie masz wyjście? Szukać w tym głębszego, duchowego sensu, który cię wydźwignie na wyższy poziom rozumienia rzeczywistości. To jest jedyne wyjście, bo oczywiście możesz sobie walnąć samobója, albo leżeć "o, jestem bidulka" - powiedział muzyk.

Możdżer przyznał, że to wydarzenie w pewien sposób go ukształtowało. 

To na pewno była przysługa. Jak człowiek jest ściśnięty, to później, jak zerwiesz blokadę, to on jakby eksploduje - dodał.

Dalsza część rozmowy muzyka z samozwańczym "Królem TVN-u" dotyczyła samego filmu "Ikar. Legenda Mietka Kosza", który będzie można oglądać w kinach od piątku, 18 października.

Zobacz także: Czy "Boże Ciało" ma szansę na Oscara 2020? Sprawdziliśmy! [recenzja filmu]

Chciałbyś spotkać Kubę Wojewódzkiego? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów