Mówili, że jest za brzydki dla swojej dziewczyny. Przeszedł metamorfozę. A ona? Nie mogła uwierzyć

Redakcja 16.05.2017
Clara
Fotografia: www.youtube.com

Kobieta, gdy zobaczyła swojego partnera w nowej odsłonie, zaniemówiła. 

Brandon miał dość nieprzychylnych komentarzy dotyczących jego wyglądu i docinków, że jest zbyt brzydki, aby mieć tak piękną dziewczynę. W programie "Rachael Ray Show" przeszedł prawdziwą metamorfozę. 

Brandon i Clara byli parą już od kilku lat. Choć byli razem szczęśliwi i w pełni akceptowali siebie, mężczyzna często spotykał się z negatywnymi komentarzami. Znajomi i nieznajomi oceniali jego wygląd i twierdzili, że taka dziewczyna jak Clara zasługuje na przystojniejszego mężczyznę. Podczas gdy on nosił na co dzień rozciągnięte koszulki i dżinsy, a do tego długie włosy i bujną, ale zaniedbaną brodę, jego dziewczyna zawsze była zadbana i stylowa. 

Clara i Brandon
Fotografia: www.youtube.com

Clara i Brandon

"Zdziwisz się"

Brandon przez długi ignorował uwagi znajomych. W końcu jednak zdecydował się na metamorfozę, czym zaskoczył swoją partnerkę. Jak podaje Littlethings.com, nie uprzedził jej wcześniej, że będzie gwiazdą odcinka programu telewizyjnego "Rachael Ray Show". Wszystko utrzymał w tajemnicy aż do ostatniej chwili.

O nowy wizerunek mężczyzny zadbała stylistka Gretta Monahan, która, gdy tylko zobaczyła mężczyznę stwierdziła, że szykuje prawdziwą niespodziankę.

Muszę cię ostrzec, mocno się zdziwisz. Mam w zapasie dla niego coś, w co nigdy nie uwierzyłabyś. Zmienimy go tak, że "kopara" ci opadnie - powiedziała stylistka. 

Gdy mężczyzna ponownie pojawił się na scenie, jego partnerka zaniemówiła. Zszokowana, ale i szczęśliwa patrzyła, jak Brandon prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. 

Brandon przed i po metamorfozie
Fotografia: www.youtube.com

Brandon przed i po metamorfozie 

Happy end?

Nie tylko partnerka mężczyzny była pod wrażeniem jego metamorfozy. Publiczność zgromadzona w studio, ale i prowadząca show, byli zachwyceni spektakularną zmianą, która dokonała się w młodym mężczyźnie. Świetny garnitur, fryzura i zadbany zarost sprawiły, że stanął przed nimi przystojny, pewny siebie mężczyzna. 

To jednak nie koniec historii, bo Brandon wiązał ze swoją ukochaną o wiele poważniejsze plany. Po chwili klęknął przed nią i zapytał, czy zostanie jego żoną. Wzruszona i zaskoczona Clara zgodziła się bez zastanowienia. 

Tanie garnitury męskie? To możliwe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów