Mówili, że jest dla niego "za gruba". Od 10 lat jest szczęśliwa z "Panem Sześciopakiem"

Magdalena Kulej 20.03.2018
Jenna Kutcher
Fotografia: instagram.com / @jennakutcher

Jenna nie należy do kobiet o nienagannej figurze, ale akceptuje swoje ciało. Niestety internauci potrafią być bezlitośni.

Jenna Kutcher sama siebie określa jako kobietę o pełnych kształtach. 30-latka jest dziś dumna ze swojego ciała, ale nie zawsze tak było. Gdy w serwisach społecznościowych chwaliła się fotografiami, na których pozuje ze swoim mężem, w sieci wrzało. Jak to jest, że akurat ty usidliłaś tak przystojnego i wysportowanego  faceta? – pisali zniesmaczeni internauci. Jenna nie była zaskoczona nieprzychylnymi komentarzami. Jej ukochany, Drew, to faktycznie bardzo dobrze zbudowany mężczyzna, który w sieci zdążył już zasłynąć jako „Pan Sześciopak”.

Zobacz też: Wyszły na ulicę w skąpej bieliźnie. Udowodniły, że piękno nie ma rozmiaru

Wygląd Drew był po części powodem, dla którego Jenna nie czuła się dobrze we własnym ciele. Tymczasem dla jej męża nie miało to znaczenia. W rozmowie z portalem yahoo.com zdradziła, że to dzięki niemu negatywne komentarze jej nie załamały. Wkrótce postanowiła ponownie opublikować zdjęcie w romantycznym klimacie. Widok tych dwojga jest wzruszający, ale to opis fotografii robi w odbiorcy największe wrażenie.

Myślałam: „czym ja sobie na niego zasłużyłam?” Nie czułam się go warta – zwierzyła się internautom Jenna.

Ale ten człowiek przyjął każdą moją fałdkę, każdy kilogram. Pokochał każdy aspekt mojego ciała. Przez ostatnie 10 lat codziennie przypominał mi, że jestem piękna – dodała.

Post szybko zyskał niemałą popularność. W ciągu zaledwie kilka dni polubiło go niemal 60 tysięcy osób. Hejterzy ucichli, a internautki doceniły szczerość Jenny, wyrażają swoje wsparcie i zasypują parę komplementami. Od tej pory Jenna systematycznie dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi samoakceptacji i dodaje pewności siebie tym, którym jej brakuje. 

Zobacz poniżej więcej romantycznych zdjęć Jenny i Drew.

Zobacz też: Brytyjska marka pokazała zdjęcia modelek z rozstępami. "Wyglądają naturalnie i niesamowicie"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów