Morgan Freeman oskarżony o molestowanie seksualne! Aktor odpowiada na zarzuty

Katarzyna Leszczyńska 25.05.2018
Morgan Freeman
Fotografia: EAST NEWS

Do CNN przyszły kolejne ofiary molestowania, które zdecydowały się opowiedzieć swoją przejmującą historię. 

Ofiary molestowania wciąż głośno opowiadają o swoich traumatycznych przeżyciach. W Hollywood oskarżono już wielu producentów, reżyserów i aktorów. Teraz na jaw wyszły kolejne doniesienia. Tym razem o molestowanie seksualne został oskarżony Morgan Freeman, wobec którego zarzuty zgłosiło aż 8 kobiet.

Zobacz także: Kożuchowska padła ofiarą nadużyć? Mocny komentarz aktorki

Oficjalną informację na ten temat podał CNN. Do redakcji zgłosiło się 16 kobiet, które zdecydowały się przyznać do molestowania przez osoby znane. Jak się okazuje, aż 8 z nich doznało nieodpowiedniego zachowania ze strony Morgana Freemana.

Wiedziałyśmy, że przy nim nie możemy być ubrane w top odsłaniający piersi ani nic podkreślającego pośladki. Co oznacza, że nie mogłyśmy w ogóle nosić dopasowanych ubrań – powiedziała kobieta z produkcji w rozmowie z CNN.

Jak się okazuje kobieta, która udzieliła wypowiedzi oraz jej asystentka niejednokrotnie były ofiarami Freemana. Serwis zdradził również szczegóły molestowania.

Dotykał ją w niewłaściwy sposób po tylnych częściach ciała, choć nie wyrażała na to zgody. Komentował też prawie codziennie kształt jej ciała – podało CNN.

Kilka godzin po ukazaniu się oskarżeń na łamach serwisu CNN aktor wydał oświadczenie, w którym postanowił przeprosić za swoje zachowanie.

Każdy, kto mnie zna i pracował ze mną wie, że nie jestem kimś, kto intencjonalnie oskarżyłby kogoś albo sprawiał, że poczuje się źle. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się niekomfortowo i nieszanowani. To nigdy nie było moją intencją – przekazał Freeman w oświadczeniu wydanym w "The Hollywood Reporter".

Morgan Freeman to już kolejny znany aktor, na którego spadły oskarżenia o molestowanie w pracy. Wśród największych nazwisk z "Fabryki snów" byli już m.in. Kevin Spacey i Dustin Hoffman. Kariera Spacey'ego zakończyła się i aktor nie wystąpi w kolejnym sezonie "House of Cards". Czy z Freemanem będzie podobnie?

Zobacz także: Kevin Spacey odpowiada na zarzuty o molestowanie. Po raz pierwszy mówi o swojej orientacji: Jestem gejem

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów