Monikę Miller czeka operacja? 23-latka ma poważne problemy ze zdrowiem!

Julita Buczek 19.11.2019
Monika Miller
Fotografia: Instagram @m1ller.exe

Monika Miller oraz jej menadżerka wyznały, że gwiazda cierpi z powodów zdrowotnych.

Monika Miller we wrześniu tego roku wydała swój pierwszy singiel zatytułowany "W bezruchu", który okazał się prawdziwym hitem. Jej fani spodziewali się kolejnej premiery, jednak 23-latka wyznała, że ma bardzo poważne problemy zdrowotne, które mają duży wpływ na jej karierę wokalną.

Monika Miller poważnie chora?

Okazuje się, że Monika ma guzy na strunach głosowych, które mogą mieć wpływ na rozwój jej dalszej kariery jako piosenkarki.

Mam guzy na strunach głosowych Przyczyną są powikłania po odbytym krztuścu. Przepisano mi sterydy, leki antyhistaminowe oraz leki chroniące struny głosowe przed dalszym zniszczeniem. Jeżeli leczenie nie pomoże, konieczna będzie operacja i wycięcie guzów. Niestety, za bardzo ostatnio obciążałam struny głosowe i po nagraniu nowego kawałka będę musiała zrobić krótką przerwę od śpiewu. Zostaną mi tylko lekkie ćwiczenia wokalne - wyznała Miller w rozmowie z portalem "Pudelek.pl".

Menadżerka gwiazdy również postanowiła wypowiedzieć się na temat aktualnego stanu zdrowia swojej klientki. W rozmowie z portalem "Plejada.pl" zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

O tym, że ma guzki na gardle, Monika dowiedziała się niedzielę, podczas kontrolnej wizyty u foniatry. Poszła z ciekawości przebadać sobie struny głosowe i okazało się, że są guzy. Jak powiedział sam lekarz, to taki przykry "bonus" po krztuścu, z którym ostatnio zmagała się Monika. Monika obecnie bierze leki. Dopiero za dwa tygodnie okaże się, czy te guzki znikną, czy muszą być wycinane... Najgorsze jest to, że nie wiadomo, czy pojawienie się tych guzków to kwestia miesiąca, czy tygodnia - poinformowała agentka Miller.

Mamy nadzieję, że Monika szybko wróci do zdrowia!

Zobacz także: Justyna Nagłowska pokazała ciążowe krągłości. Wygląda niesamowicie!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów