Monika z "Love Island" miała wziąć ślub. Plany pokrzyżował nałóg jej narzeczonego

Julia Pandecka 27.09.2019
Monika Kozakiewicz z "Love Island" w skórzanej kurtce
Fotografia: Instagram/Monika Kozakiewicz

Monika jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Love Island". Okazuje się, że omal nie wzięłaby udziału w tym programie, bo miała narzeczonego.

"Love Island" to program, w którym bohaterowie szukają prawdziwej miłości. Właśnie w tym celu do willi wprowadziła się Monika, która bez wątpienia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Jest bardzo pewna siebie, a ostatnio odrzuciła dwóch potencjalnych partnerów - Damiana i Mikołaja. Okazuje się, że Monika mogła nie pojawić się w tym programie, ponieważ już miała być po ślubie. Plany pokrzyżował jej jednak nałóg narzeczonego.

Zobacz także: Skandal w "Love Island". Jedna z uczestniczek jest znajomą Karoliny Gilon?

Monika z "Love Island" miała wziąć ślub

Monika od początku "Love Island" dała się we znaki widzom. Jedni ją polubili, znaczna część widzów jednak chce, aby dziewczyna opuściła willę. 

Prywatnie Monika zajmuje się wizażem. W programie dala się poznać jako osoba, która zawsze wie, czego chce. Okazuje się jednak, że mogła nie pojawić się w programie.

Jak donosi "Plotek", kilka lat temu Monika była w wieloletnim związku, który zakończył się nawet zaręczynami. Dziewczyna miała stanąć na ślubnym kobiercu, jednak plany pokrzyżował jej nałóg narzeczonego. Okazuje się, że mężczyzna był uzależniony od hazardu.

Tym samym Monika rozstała się z byłym narzeczonym, a teraz szuka miłości w "Love Island".

Zobacz także: Magda Gessler w "Big Brotherze"! Zirytował ją jeden z uczestników: "Nie popisuj się"

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów