Monika Zamachowska gorzko o miłości i małżeństwie. "Bywa tak smutno, że nie chce się nic"

Julia Pandecka 05.06.2019
Monika Zamachowska w siwej marynarce i Zbigniew Zamachowski w marynarce w kratkę
Fotografia: Instagram/Monika Zamachowska

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski są parą już 8 lat! Z tej okazji dziennikarka opublikowała szczery post, w którym podsumowuje ich związek.

Choć trudno w to uwierzyć, Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski są razem już osiem lat! Dziennikarka często chwali się chwilami spędzanymi z mężem na Instagramie. Ostatnio opublikowała wyjątkowy post właśnie z okazji ich ósmej rocznicy. Pod ich wspólnym zdjęciem napisała szczery post, w którym podsumowała miłość i małżeństwo. Co ciekawe, w jej wpisie nie zabrakło gorzkich słów. Teraz jej słowa są głośno komentowane w mediach.

Zobacz także: "Europa da się lubić" wróciła po latach! Jak zmienili się bohaterowie?

Monika Zamachowska gorzko o małżeństwie

Związek Moniki i Zbigniewa nie należy do najłatwiejszych. Para musiała w ciągu tych ośmiu lat zmagać się z wieloma problemami, wśród których znalazły się utarczki z dziećmi aktora. Czy teraz ostatecznie wyszli na prostą?

Dziennikarka podsumowała ich małżeństwo w krótkim poście.

Osiem lat z tym facetem. I wciąż mam ochotę na więcej. Bywa tak pięknie, że śpiewają nam ptaki, a my unosimy się pół metra nad ziemią. Bywa tak smutno, że nie chce się nic. Miłość. Kto to wymyślił - możemy przeczytać w poście Zamachowskiej.

To nie pierwszy raz, gdy Monika Zamachowska opowiada o swoim małżeństwie. Jakiś czas temu na łamach "Twojego Imperium" również opowiedziała o swojej relacji z aktorem.

Chciałabym powiedzieć, że umrzemy trzymając się za ręce, ale niestety nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek można zakończyć. Pokazują to nasze doświadczenia - mówiła.

Dziennikarka ma już za sobą dwa małżeństwa, a z jednego z nich dwójkę dzieci. Zamachowski natomiast w 2012 roku rozwiódł się z matką swoich dzieci, a ma ich czworo. To właśnie ich relacje z jego nową ukochaną sprawiły, że początki ich związku były bardzo burzliwe.

Zobacz także: Robert Moskwa miał romans z koleżanką z planu "M jak miłość"? Aktor odpowiada! 

Monika Zamachowska powróciła ze swoim programem "Europa da się lubić" po latach! Na antenie TVP znów pojawiła się też "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał karierę w tym programie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów