Monika Mrozowska w bikini na zdjęciu z wakacji. Fan: "Bogini"

Zuzanna Morska 21.08.2020
Monika Mrozowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Monika Mrozowska wybrała się na zagraniczne wakacje. Jedno ze zdjęć z wycieczki szczególnie przypadło do gustu jej fanom.

Monika Mrozowska to jedna z tych polskich gwiazd, które wybrały się w tym roku na zagraniczne wakacje. Wielu artystów wybrało w czasie pandemii urlop w Polsce, ale są też tacy, którzy podróżują ciut dalej.

Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Fani są zachwyceni tym, jak wygląda aktorka. Zobaczcie, co napisali w komentarzach.

Monika Mrozowska w bikini na zdjęciu z wakacji

Mrozowska zamieściła w internecie zdjęcie ze słonecznej Tarify. Gwiazda pozuje tutaj nad brzegiem morza i zadaje w podpisie pytanie: "Idziemy na plażę?".

Fotografia wzbudziła zachwyt większości obserwatorów aktorki. Nie mogą się napatrzeć na ten kadr, ale też na to, jak wygląda Morozowska.

Bogini.

Sexy mama.

Wow!

Są jednak też tacy, którzy zwrócili uwagę na inną rzecz. Mianowicie na wyjeżdżanie na urlop zagraniczny w czasie pandemii.

Szkoda, że w czasach pandemii osoby publiczne, mające ogromny wpływ na nasze społeczeństwo, promują wyjazdy za granicę, a potem lament, że tyle zachorowań. Czy tak trudno wytrzymać te jedne jedyne wakacje i pozostać w miarę możliwości w pobliżu miejscu zamieszkania? Przecież wiadomo, że wszystko wróci do normy, tylko wystarczy odrobina cierpliwości. Proszę nie traktować mojego komentarza jako "hejt" - ja sama co roku wyjeżdżałam za granicę, ale nie tym razem. Wszystko w swoim czasie - napisała jedna z obserwatorek.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz.

Nie traktuję tego komentarza jako "hejt". Prawda jest taka, że tu w miejscach publicznych wszyscy bardzo zwracają uwagę na higienę, dezynfekcję rąk i noszenie maseczek na ulicy. Tak samo w samolocie i na lotnisku - napisała Monika.

A wy co sądzicie o wyjeżdżaniu zagranicę w czasie pandemii?

Ten projekt robi furorę na świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów