Monika Mrozowska chwali się ciążowym brzuszkiem w bikini. "Ja, Pyza Wędrowniczka"

Malwina Wasilewska 19.10.2020
Monika Mrozowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Ciężarna aktorka zaskoczyła fanów zdjęciem w skąpym bikini. Zobaczcie!

Monika Mrozowska niedawno pochwaliła się na Instagramie, że jest w czwartej ciąży. Aktorka znana z serialu "Rodzina zastępcza" ostatnio wybrała się na wakacje na Sardynię, skąd zamieszcza zdjęcia i relacje. Internauci zachwycili się szczególnie jednym ujęciem, na którym ciężarna gwiazda pokazała się w bikini.

Monika Mrozowska w bikini pokazała ciążowe krągłości

Monika Mrozowska doskonale czuje się w roli mamy i nie wyobraża sobie życia bez dużej rodziny. Aktorka, który wychowuje 3 dzieci, Karolinę, Józefa i Jagodę, już niebawem powita na świecie swoje czwarte potomstwo.

Przed porodem aktorka postanowiła wybrać się na Sardynię. Na wakacyjnych ujęciach chwali się pysznymi potrawami i beztroskimi chwilami spędzonymi na plaży w gronie najbliższej rodziny. Wśród fotografii z wyjazdu pojawiło się zdjęcie, na którym Monika demonstruje ciążowe krągłości w skąpym bikini. Pod fotografią opublikowała długi wpis. Aktorka opowiedziała w nim o trudach macierzyństwa, a na koniec zdradziła, że przytyła 7 kg.

Czuję się jak pączek w maśle... tyle, że na plaży. A tak serio... to myślę sobie, że kobiety są niesamowite. Przez tyle miesięcy dźwigamy taki ciężar, skóra (nie tylko na brzuchu) rozciąga się do granic możliwości, czasami pęka... Czujemy ból, często niemoc, bo przyzwyczajone do innych „gabarytów” poruszamy się trochę jak słoń w składzie porcelany. Potem wydajemy na świat dziecko i... dalej nie ma zmiłuj.Tylko, że wtedy zdarza się, że schodzimy na drugi plan, bo maluch pochłania całą uwagę wszystkich dookoła... A mnie się wydaje, że wtedy powinnyśmy być traktowane ze szczególną troską, bo wykonałyśmy kawał dobrej roboty. Wiecie, że nie faworyzuję kobiet - matek, bo uważam, że każda z nas ma prawo decydować o sobie, o swoim życiu, w tym również o tym, czy będzie miała dzieci, czy nie, ale dziś szczególnie mocno pozdrawiam wszystkie te dziewczyny, które się na to zdecydowały. Moje drogie! Jesteście wielkie! Mówię to wam ja, Pyza Wędrowniczka, z dodatkowymi 7 kg na liczniku - napisała Mrozowska.

Internautki komplementują Monikę:

Śliczna i zazdroszczę, ale tak pozytywnie.

Piękny „pączek w maśle”.

Piękna mama.

Życzymy Monice dużo zdrowia i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.

Jesteś ciekaw, jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy w Monachium? Zobacz!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów