Monika Mrozowska pokazała kuchnię. Co za luksusy!

Julita Buczek 13.03.2019
monika mrozowska pokazuje kuchnię
Fotografia: Instagram @monikakingamrozowska

Monika Mrozowska zmieniła miejsce zamieszkania i pokazała piękną kuchnię. Będziecie zachwyceni!

Monika Mrozowska podzieliła się ze swoimi fanami radosną informacją, o tym, że w końcu przeprowadziła się do nowego domu. Aktorka wykończyła wszystkie pokoje, w tym także kuchnię, która jest dla niej szczególnie ważnym miejscem. Jak wiadomo, jej pasją jest nie tylko aktorstwo, ale również gotowanie. Mrozowska ma na swoim koncie kilka wydanych książek dotyczących zdrowego odżywiania. Z pewnością nowa kuchnia pozwoli rozwinąć jej pasję, którą jest gotowanie.

Zobacz także: Monika Mrozowska po raz pierwszy o nowej miłości i rozstaniu. "Nie mam zamiaru się tego wstydzić"

Mrozowska pokazuje kuchnię na Instagramie

Monika postanowiła pochwalić się nową kuchnią i wykonała zdjęcie, na którym widzimy ją siedzącą na drewnianym blacie. Całe wnętrze utrzymane jest w jasnej kolorystyce, co sprawia wrażenie znacznie większego, niż jest w rzeczywistości. Kuchnia prezentuje się naprawdę dobrze i z pewnością ma masę przydatnych sprzętów, które aktorka wykorzysta podczas przygotowywania smacznych posiłków.

Na Dzień Kobiet mam zamiar w 100% odpalić kuchnię! W piekarniku jeszcze leży nowiutka blacha zapakowana w kartonowe pudełko, ale... większość sprzętów już znalazła swoje miejsce. Ale tu się będzie gotować! Czuję się trochę jak w mojej wiejskiej kuchni - podpisała zdjęcie Monika.

Fanki zachwycone pięknym wnętrzem

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Moniki. Jej kuchnia wzbudziła prawdziwy zachwyt! Pojawiło się wiele wypowiedzi na temat funkcjonalności pomieszczenia, a także wpisy z gratulacjami na temat gustu, z jakim urządziła swoją kuchnię aktorka.

Kuchenne królestwo, piękne!!!

Bardzo ładna kuchnia :)

Mój ideał kuchni. Piękna!

Podoba wam się kuchnia Moniki?

Zobacz także: Odsłonięta pierś Moniki Mrozowskiej wywołała oburzenie wśród internautów!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów