Monika Mrozowska pokazała swój piękny dom na wsi. "Pokochałam to miejsce od razu"

Zuzanna Morska 10.04.2020
Monika Mrozowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Wydaje się idealny na czas kwarantanny, ale nie tylko. Zobaczcie, jaki dom na wsi ma Monika Mrozowska!

Polacy poddają się obecnie dobrowolnej kwarantannie, która ma na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa w kraju. Wiele osób pracuje obecnie zdalnie albo wręcz nie pracuje i zajmuje się dziećmi, które również nie chodzą do przedszkola czy szkoły.

Jedną z osób, która izoluje się od społeczeństwa, jest aktorka Monika Mrozowska. Wraz z rodziną zaszyła się ona w domku na wsi. Na Instagramie chętnie pokazuje jego wnętrza. Tylko zobaczcie, jak mieszka gwiazda!

Monika Mrozowska pokazała dom

Monika Mrozowska na co dzień mieszka w Warszawie. Ma jednak też dom na wsi. I nigdy nie ukrywała, że jest on spełnieniem jej marzeń. Wygląda na to, że taki domek pod miastem sprawdza się idealnie w czasie kwarantanny. Ma on kawałek ogrodu, ale też gwarantuje ciszę i spokój, które są nam ostatnio wszystkim potrzebne.

Dom Mrozowskiej wyposażony jest w bardzo duży taras, na którym jej rodzina uwielbia spędzać czas. Jest tutaj huśtawka, ale też dużo zielonego terenu, który daje wiele możliwości. Znajduje się tu również domek dla kości i... kuchnia na świeżym powietrzu! Jak można się domyślić, to miejsce idealne na grilla.

Sama aktorka przyznaje, że dopiero teraz, kiedy izolacja jest tak ważna, bardzo docenia posiadanie takiego obiektu.

Czuję, jak decyzje, które podejmowałam wiele lat temu, teraz procentują poczwórnie. Bardzo wielu rzeczy nie mam. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłam. Raczej kibicowałam prawie wszystkim pomysłom, bo kocham, gdy moi znajomi realizują swoje szalone idee!!!! Wiele rzeczy robiłam po swojemu. Pokochałam to miejsce od razu, ale teraz, siedząc na tym tarasie, czuję się tak, jakbym wygrała 6 w totka - napisała pod jednym ze zdjęć.

Jak wygląda jej domek na wsi? Koniecznie zobaczcie.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów