Monika Mrozowska po raz pierwszy o nowej miłości i rozstaniu. "Nie mam zamiaru się tego wstydzić"

Hanna Skowron 29.01.2019
Monika Mrozowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

"Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu". Aktorka zamieściła w sieci poruszający wpis.

Monika Mrozowska po raz kolejny jest zakochana! Gwiazda "Rodziny zastępczej" opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym poinformowała, że rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu! "Nie zamierzam się tego wstydzić" - podsumowała!

Mrozowska o nowej miłości i rozstaniu

Ostatni rok nie był łatwy dla aktorki. Nie miała szczęścia w życiu prywatnym. Choć długo walczyła o związek z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, ostatecznie go zakończyła. Ale nie zamyka się na to, co przyniesie jej życie. Mrozowska zamieściła na Instagramie szczery wpis, do którego zainspirował ją... wywiad z Urszulą Dudziak.

"Wiem, że jestem wzorem dla wielu kobiet, które nie mówią o tym, czego pragną, co je dręczy. Wstydzą się i są zastraszane" - przeczytała w rozmowie z wokalistką jazzową.

Matka trójki dzieci, zainspirowana tymi słowami, przerwała milczenie i postanowiła pierwszy raz napisać o rozstaniu i nowym związku. Osoby, które borykają się z problemami w relacjach z partnerem, są wśród nas. Niektóre wychodzą z tych sytuacji zwycięsko, inne mają mniej szczęścia. Mrozowska opisała kilka takich historii.

Znam wiele par. Wśród nich kilka (dosłownie kilka) takich, które są naprawdę szczęśliwe. Znam też takie, które bardzo się kochają, ale... tylko na Instagramie. Mam koleżanki, które "niosą krzyż" w imię dobra dzieci. I takie, którym po prostu brak odwagi. Znam też szczęśliwe zakończenia, gdy wspólna terapia kończy się sukcesem - opowiadała na instagramowym profilu.

Niestety, aktorce specjalista nie pomógł. Była zmuszona podjąć trudną decyzję, ale z perspektywy czasu nie żałuje.

Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Byłam w terapii dla par. Po jakimś czasie usłyszałam, że to nie ma sensu. I gdy już oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze... zakochałam się. I nie mam zamiaru się tego wstydzić - podsumowała szczerze.

Monika Mrozowska szczery wpis zilustrowała czarno-białym zdjęciem, na którym pozuje w objęciach nowego partnera. Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia.

Mamy jedno życie i trzeba chwytać każdą chwilę.

Bądź tylko szczęśliwa.

Pozostaje nam przyłączyć się do życzeń!

Zobacz także: Monika Mrozowska już tak nie wygląda. Radykalnie zmieniła fryzurę

Są nie do poznania. Zobacz, jak gwiazdy wyglądają na starych zdjęciach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów