Monika Miller walczy z hejtem po śmierci ojca. "Namawiacie mnie do skończenia ze sobą"

Paulina Ermel 07.11.2018
Monika Miller
Fotografia: instagram.com/monicamiller_official

Wnuczka Leszka Millera zmaga się z ogromną falą hejtu po śmierci swojego taty. Postanowiła ostro odpowiedzieć na krytykę.

W wakacje tego roku zmarł jedyny syn Leszka Millera - 48-letni Leszek Miller Junior popełnił samobójstwo. Osierocił on Monikę Miller, która po tragicznych wydarzeniach wycofała się z mediów społecznościowych. I choć postanowiła zrobić sobie przerwę, od razu zalała ją gigantyczna fala hejtu. Po tym, jak się początkowo uporała ze stratą, postanowiła rozprawić się z krytyką.

Monika Miller walczy z hejtem

W jednym z instagramowych wpisów Miller skomentowała całą sytuację. Napisała: "Wiele osób życzy mi jak najgorzej, pisze o mnie niestworzone okropieństwa, i to jest w sumie już zabawne, lecz komentarze, w których wyśmiewacie się z tego, co się wydarzyło i namawiacie mnie do skończenia ze sobą, to już ciężka przesada. Pamiętajcie, że w internecie nie jesteście do końca anonimowi...".

Jak widać internauci znów "nie zawiedli" i obarczyli dziewczynę dodatkowym stresem po śmierci bliskiej osoby. Na szczęście jednak znalazło się też wielu obserwatorów, którzy wspierali Monikę po utracie ojca.

Nie martwcie się o mnie, u mnie jest już dużo lepiej i wiele w moim życiu się zmieniło na lepsze. Wydarzyły się także niesamowite rzeczy, o których jeszcze nie mówię, ale bez was to by nie było to samo. Dziękuję raz jeszcze

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy zarabiają na Instagramie mnóstwo kasy! Wiecie, kto z nich radzi sobie najlepiej? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów