Monika Miller dostaje pogróżki? Dziewczyna przerywa milczenie po śmierci ojca

Monika Miller
Fotografia: Instagram.com/monicamiller_official/

Kto jej grozi?

Samobójstwo ojca Moniki Miller, do którego doszło pod koniec sierpnia, wywróciło życie jej rodziny o 180 stopni. Po tym, gdy dziewczyna poinformowała o tragedii, w mediach zawrzało.

Niestety niektóre redakcje nie potrafiły uszanować żałoby, o czym świadczy głośna okładka „Faktu”. Okazuje się jednak, że na tym nie kończą się problemy Millerów. 

Monika Miller dostaje pogróżki

Niedawno córka Leszka Millera Juniora zdecydowała się przerwać milczenie. Na początku podziękowała, że wsparcie i wyrazy współczucia. Następnie wyznała, że dostaje pogróżki. Tą wiadomością podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Co do osób, które wysyłają mi pogróżki, nawoływania do samobójstwa i śmieją się z tego, co spotkało mnie i moją rodzinę… Spokojnie, karma i selekcja się wami zajmie (…) Wasze słowa nie definiują drugiej osoby, lecz tylko pokazują kim sami jesteście – napisała na InstaStories.

Internauci są w szoku: 

Śmierć bliskiej osoby to trauma, z której ciężko się otrząsnąć. Ktoś, kto robi sobie z tego kpiny to najgorszy element, totalne dno! 

Jakim trzeba być podłym "człowiekiem", żeby grozić komuś kto przeżywa osobistą tragedię. Z jakiego powodu? Dlatego że ktoś ma znane nazwisko?

Życzymy Monice i jej rodzinie dużo spokoju.

Zobacz także: Zombie Boy nie popełnił samobójstwa? Nowe fakty w sprawie jego śmierci

37606061_1882713238697800_699162625010827264_n
Fotografia: Instagram.com/monicamiller_official
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów