Monika Kuszyńska pokazała, jak jeździ na rowerze. Fani zachwyceni!

Hanna Skowron 27.03.2019
Monika Kuszyńska
Fotografia: Instagram.com/monika_kuszynska_official/

Była wokalistka Varius Manx podzieliła się na Instagramie wyjątkową fotografią.

Monika Kuszyńska łamie stereotypy! Sparaliżowana gwiazda już poczuła wiosnę! Była wokalistka Varius Manx pokazała zdjęcie, które zachwyciło fanów!

W 2006 roku Monika Kuszyńska uległa poważnemu wypadkowi. Razem z członkami zespołu Varius Manx wracała z koncertu. Niestety, samochód, którym podróżowali, uderzył w drzewo, w wyniku czego piosenkarka została sparaliżowana. Od tamtej pory porusza się na wózku inwalidzkim.

Mimo trudności gwiazda nie poddaje się i czerpie z życia, ile może. Kontynuuje karierę i założyła rodzinę. W 2011 roku Kuszyńska wyszła za mąż, a niedługo później na świecie pojawiło się dwoje dzieci. Niestety, piosenkarce, mimo licznych operacji, wciąż nie udało się odzyskać sprawności, jednak to nie przeszkadza jej cieszyć się z małych rzeczy.

Monika Kuszyńska pokazała, jak jeździ na rowerze

Wokalistka wielokrotnie udowadniała fanom, że niemożliwe nie istnieje. Teraz zrobiła to po raz kolejny. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z rowerowej przejażdżki. Maszyna jest specjalnie przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Wzruszające zdjęcie wywołało natychmiastową reakcję. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów zachwyconych pogodą ducha piosenkarki.

Świetny rower! Wspaniałej wiosny.

To zdjęcie to definicja szczęścia.

Czuć dobrą energię w powietrzu!

Trudno się z tymi komentarzami nie zgodzić! My również jesteśmy pod wrażeniem postawy pani Moniki!

Zobacz także: Marina pokazała wzruszające nagranie z mężem i synem. "Cudowna rodzinka"

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów