Monika Jagaciak urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Zuzanna Morska 14.08.2019
Monika Jagaciak
Fotografia: Banica/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jedna z najsłynniejszych polskich modelek urodziła córeczkę! Monika Jagaciak pochwaliła się zdjęciem dziecka na Instagramie.

Monika Jagaciak to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Gwiazda robi spektakularną karierę głównie zagranicą. Jej atuty doceniła m.in. prestiżowa marka Victoria's Secret, która zaprosiła Jagaciak do udziału w najsłynniejszym na świecie pokazie bielizny. Do tej pory udało się to jedynie Anji Rubik i Magdalenie Frąckowiak.

Jagaciak nie zdradza zbyt wiele szczegółów dotyczących życia prywatnego. Jednak tą radosną nowiną musiała się podzielić. Piękna Polka została mamą!

Monika Jagaciak urodziła córeczkę

Monika Jagaciak chroni swoją prywatność. W 2017 roku modelka wyszła za mąż za serbskiego fotografa oraz reżysera, Branislava Jankica. Gdyby nie to, że jeden z przyjaciół modelki zamieścił w sieci zdjęcie z uroczystości tej pary, nie wiedzielibyśmy, że wyszła za mąż!

Gwiazda kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami na Instagramie radosną wiadomością - zdradziła, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. Córeczka modelki przyszła na świat 10 sierpnia, a świeżo upieczona mama pochwaliła się tym faktem właśnie teraz!

Dziecko Jagaciak otrzymało imię Mila. Modelka wrzuciła do sieci zdjęcie malutkiej jeszcze ze szpitala. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

Gratulacje!

Życzę szczęścia.

Jaka piękna!

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć się do gratulacji!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów