Z "Barw szczęścia" do reality show Kardashianów. Ta Polka podbija USA!

Malwina Wasilewska 16.07.2019
Monika Ekiert
Fotografia: Instagram.com/monikaekiert

Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, to najwyższy czas nadrobić zaległości.

Monikę Ekiert jeszcze kilka lat temu mogliśmy zobaczyć w roli modelki Izy Masłowskiej w serialu "Barwy szczęścia", a teraz Polka spełnia swoje marzenia za oceanem. Aktorka ma na koncie udział w reality show "Z kamerą u Kardashianów" i kilka innych sukcesów.

Kim jest Monika Ekiert?

Monika Ekiert wychowała się w Ostrowie Wielkopolskim. Jak podaje Plejada.pl, na drugim roku studiów ekonomicznych Polka zdecydowała się wyjechać do Paryża, aby spróbować szczęścia w branży filmowej. W tym czasie zdała do francuskiej szkoły teatralno-filmowej i tak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem.

Po 10 latach Monika wyjechała do Hollywood, gdzie zaczęła grać w produkcjach pełnometrażowych i na deskach teatru. Ponadto zagrała w serialu kryminalnym.

Po raz pierwszy posłuchałam tego wewnętrznego głosu, który mówił mi Paryż. To był ten dobry impuls. Rodzice nie obawiali się. Myślę, że oni wiedzieli, że to jest najlepsza droga do mojego szczęścia (...) W Paryżu pracowałam i jednocześnie uczyłam się języka - wyznała aktorka w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Co ciekawe, Ekiert niebawem zobaczymy też w roli asystentki francuskiej artystki w pierwszym odcinku show "Z kamerą u Kardashianów". Jak myślicie, ma szansę na międzynarodowy sukces?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów