Monika Brodka często eksperymentuje z fryzurami. Tym razem znów zaskoczyła wszystkich nowym wyglądem

Katarzyna Leszczyńska 10.04.2018
Monika Brodka
Fotografia: Instagram/Monika Brodka

Monika Brodka często eksperymentuje z fryzurami. Ostatnio pokazała się w nowym wydaniu, czym po raz kolejny zaskoczyła fanów. 

Monika Brodka jest jedną z tych gwiazd, które często eksperymentują z fryzurami. Zgodnie z zasadą, że kobieta zmienną jest, artystka na głowie w ostatnim czasie miała naprawdę różne barwy, podobnie jak różne długości włosów. Podczas gdy wydawało się, że najbardziej zaskakującą z jej metamorfoz było zgolenie głowy na łyso, ona nadal szokowała swoich fanów.

Zobacz także: Internauta zażartował z podobieństwa Brodki do postaci ze „Stranger Things”. Jej odpowiedź? „Płaczę ze śmiechu”

Gdy włosy odrosły, Monika Brodka znów zaskoczyła wszystkich. Tym razem postanowiła przefarbować włosy na różowo. W ostatecznym rozrachunku jednak wokalistka postawiła na ciepły blond i taki kolor fryzury miała od dłuższego czasu. Tym bardziej więc zaskoczyła najnowsza barwa jej włosów, której daleko do ekstrawagancji.

Brodka pojawiła się na prezentacji finalistów Headliners of tomorrow. Jest to konkurs organizowany we współpracy z Firestone, podczas którego piosenkarka zasiada w jury. Do wygrania są warsztaty z artystką oraz koncert na Open’er Festival. Podczas wydarzenia oczy wszystkich spoczęły właśnie na gwieździe, ponieważ pokazała się w zupełnie nowej wersji, tym razem ukazując ciemny kolor włosów. Jest on bardzo zbliżony do naturalnej barwy Brodki, którą pamiętamy z początków jej kariery, gdy wokalistka miała długie i kręcone włosy. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze jest jej do twarzy.

Zobacz także: Monika Brodka zmieniła się nie do poznania. W takim kolorze jej jeszcze nie widzieliśmy

Monika Brodka nowa fryzura kwiecień 2018
Fotografia: EAST NEWS

Pamiętacie Monikę z 2005 roku? Wówczas miała podobny odcień włosów.

Monika Brodka 2005 rok
Fotografia: EAST NEWS

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów