Dziennikarz "DDTVN" przerwał rozmowę z siostrami Godlewskimi. "Przepraszam, ale...". Najlepszy komentarz Mołek

Katarzyna Leszczyńska 02.01.2018
Siostry Godlewskie i Magda Mołek
Fotografia: Fotografie: X-NEWS/TVN i EAST NEWS

Przed Świętami podbiły Internet. 

Przed Bożym Narodzeniem Internet oszalał na punkcie filmu nagranego przez dwie siostry, które zdecydowały się zaśpiewać piosenkę świąteczną „Pada Śnieg”. Utwór w ich wykonaniu zyskał na popularności, choć wiele komentarzy było negatywnych. O siostrach Godlewskich zrobiło się jednak głośno, dlatego też zostały zaproszone do rozmowy przez „Dzień Dobry TVN” na temat tego, jak radzą sobie z falą krytyki.

Magda Mołek, która zapowiadała materiał o siostrach Godlewskich sama zaczęła zastanawiać się, czy cała ta sytuacja jest prawdziwa, czy może została wykreowana na potrzeby promocji kobiet. Jej pytanie ciśnie się na usta wielu internautów, którzy zobaczyli występy MonikiEsmeraldy” i Małgorzaty.

Obstawiam taką tezę, że jest to pewnego rodzaju kreacja, performance. (…) W epoce fake newsów, wymyślania i kreowania wszystkiego, może jest to taki pomysł na przyciągnięcie naszej uwagi – powiedziała Mołek, zapowiadając materiał o siostrach Godlewskich.

Sądząc po rozmowie, która miała miejsce później, siostry bardzo poważnie traktują całą sytuację. W rozmowie z dziennikarzem „Dzień Dobry TVN” przyznały, w jaki sposób radzą sobie z krytyką i jakie mają plany na przyszłość. Ku zaskoczeniu wszystkich, kobiety zdradziły, że negatywne komentarze motywują je do działania i planują karierę muzyczną.

Czerpiemy siłę z tego wydarzenia. Przede wszystkim wyciągamy wnioski z tej zaistniałej sytuacji i brniemy dalej. (…) Mamy w planach teraz branżę muzyczną. Skoro już wystąpiłyśmy w kolędowaniu, to chcemy dalej działać na rynku muzycznym – opowiedziała „Esmeralda” o najbliższych planach swoich i siostry.

Najbardziej zaskakującą informacją jednak było to, jakim komentarzom musiała sprostać Małgorzata Godlewska. Kobieta na co dzień pracuje jako pielęgniarka. Niektórzy internauci stwierdzili, że po świątecznym występie powinny jej zostać odebrane prawa do wykonywania zawodu. Ta informacja zdumiała samego dziennikarza, który zdecydował się ją poruszyć na antenie.

Tak, to jest bardzo przykre – skomentowała Małgorzata Godlewska.

Siostry przyznały, że ich warsztat wokalny nie jest idealny i chciałyby rozwijać się w tym kierunku. W najbliższym czasie planują szkolić się w kierunku muzycznym i choreograficznym. Obiecały też, że ich repertuar będzie daleki od kolędowego klimatu. Trzeba przyznać, że mają silną wolę. Kibicujecie im?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów