Mołek zadaje "Perfekcyjnej" niewygodne pytanie. "Jesteś tego zwolenniczką?". Reakcja Rozenek wyjątkowo zaskakująca

Anna Respondek 28.11.2017
"Dzień dobry TVN"
Fotografia: X-news/TVN

Dziennikarki poruszyły trudny temat.

Magda Mołek i Małgorzata Rozenek po raz kolejny "starły się" na wizji. Po raz pierwszy między gwiazdami doszło do spięcia podczas kręcenia autorskiego programu Mołek "W roli głównej". Dziennikarka zasugerowała "Perfekcyjnej", że mają tyle samo lat i tym sposobem nawiązała do nieścisłości związanych z jej wiekiem. 

Tym razem prowadząca "Dzień dobry TVN" postanowiła bardzo szczegółowo przyjrzeć się książce Rozenek pod tytułem "Perfekcyjny ślub". W trakcie rozmowy na jej temat zasugerowała Małgorzacie, że kolejna książka, która wyjdzie spod jej ręki, powinna dotyczyć perfekcyjnego rozwodu. To pytanie nie spodobało się prezenterce. 

Myślę, że miałabym parę przemyśleń w tym temacie, ale nie wiem, czy akurat chciałabym o tym pisać - ucięła krótko Rozenek.

Potem nie było łatwiej. Mołek przyznała, że nie rozumie, po co w książce pisać szczegółowo nawet o doborze muzyki. Rozmowa zeszła również na temat alkoholu. 

Jesteś zwolenniczką tego, żeby jak na takim tradycyjnym polskim weselu alkohol był na środku, dostępny? - zapytała prowadząca.

Rozenek kategorycznie zaprzeczyła i stwierdziła, że organizatorzy mogą w znaczy sposób wpłynąć na to, jak i kiedy alkohol będzie podawany.

Nie. Jedynie wino do kolacji. Ja rozwiązałam na swoim weselu to w ten sposób, że po prostu był bar - wyjaśniła. 

Między gwiazdami ewidentnie iskrzy. Zobaczcie sami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów