Mołek kolejny raz dogryza Rozenek na wizji. "Kiedy książka o rozwodach"? Reakcja "Perfekcyjnej" zaskakuje

Anna Respondek 11.10.2017
Małgorzata Rozenek i Magdalena Mołek
Fotografia: Instagram/m_rozenek/maga_molek

Między tymi dwiema gwiazdami mocno iskrzy. 

Kariera Małgorzaty Rozenek rozpoczęła się od prowadzenia popularnego programu "Perfekcyjna Pani Domu", który dał celebrytce sporą popularność. Dyrektor programowy Edward Miszczak zauważył w gwieździe potencjał i od tego czasu Rozenek nie schodzi z pierwszych stron gazet. 

Prezenterka zajęła się również pisaniem i na fali swojej popularności wydała już kilka książek na temat prowadzenia domu. Tym razem postanowiła podzielić się przemyśleniami na temat ślubu i stworzyła książkę pod tytułem "Perfekcyjny ślub". 

Ze względu na trwającą promocję celebrytka pojawiła się na kanapie programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Niestety trafiła na Magdalenę Mołek, z którą nie ma najlepszych kontaktów. Po raz pierwszy do spięcia między gwiazdami doszło w autorskim programie Mołek "W roli głównej", w którym prowadząca wytknęła Rozenek nieścisłości związane z jej wiekiem. Tym razem poszło o temat kolejnej książki "Perfekcyjnej".

Małgorzata opowiadała o swojej najnowszej twórczości i doradzała wszystkim Polkom, że o przygotowaniach do ślubu należy myśleć już rok wcześniej. Dodatkowo stwierdziła, z nieskrywanym smutkiem, że "Polacy coraz rzadziej biorą ślub, a coraz częściej się rozwodzą". 

Ten temat zdecydowanie zainteresował Mołek, która w ironiczny sposób zwróciła się do współprowadzącego program, Marcina Mellera

Marcin, dlaczego nie zapytasz Małgosi, czy następna książka w takim razie będzie o tym, jak zaplanować rozwód? Aby wejść w tendencje rynkowe. To byłby hicior! - podekscytowała się. 

Małgorzata Rozenek nie potrafiła ukryć swojego zaskoczenia, choć z całej sytuacji starała się wyjść z "klasą".

Myślę, że miałabym parę przemyśleń w tym temacie, ale nie wiem, czy akurat chciałabym o tym pisać - stwierdziła ze "spokojem".

"Perfekcyjna" ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa, do których nawiązała Mołek.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów