Modelka z rozmiaru XS przeszła na rozmiar L. Twierdzi, że dopiero teraz jej kompleksy zniknęły. "Czuję się szczęśliwa"

Anna Respondek 07.12.2017
La' Tecia Thomas
Fotografia: Instagram/lateciat

Na swoim Instagramie prezentuje zdjęcia "przed" i "po" przemianie.

Australijska modelka La' Tecia Thomas codziennie "katowała się" godzinami ćwiczeń i restrykcyjną dietą. To nie powodowało jednak, że jej kompleksy zniknęły. Pewnego dnia postanowiła z tym skończyć i z rozmiaru XS przeszła na rozmiar L. Ta decyzja zmieniła jej życie.

Kobieta w wywiadzie dla "The Morning Show" opowiedziała, że od momentu przemiany "czuje się szczęśliwsza" i w większym stopniu może korzystać z życia. Według modelki okres, w którym trenowała po trzy godziny dziennie i nie mogła zjeść tego, na co miała ochotę, był prawdziwym horrorem. 

Dla mnie waga nie ma znaczenia, najważniejsze, żebym czuła się szczęśliwa. Najważniejsze to kochać siebie, bez względu na rozmiar na metce - napisała na Instagramie. 

Modelka w sieci publikuje wiele kolaży, na których prezentuje zdjęcia "przed" i "po".  La' Tecia często w opisach pod fotografiami wspomina o tym, jak źle się czuła, kiedy nosiła rozmiar 34.

Pamiętam, jak bardzo byłam nieszczęśliwa, kiedy wyglądałam, jak na zdjęciu po lewej. Nie byłam pewna siebie, porównywałam się do innych, miałam kompleksy. Kiedy stałam się okrąglejsza, nauczyłam się akceptować to, kim jestem. Nauczyłam się kochać siebie - wyznaje. 

Pomimo przemiany Thomas nadal o siebie dba i regularnie ćwiczy, choć teraz robi to z własnej nieprzymuszonej woli. Jak zapewniła w jednym z wpisów, "nie uważa, że nieuprawianie sportu i prowadzenie niezdrowego trybu życia jest dobre". Twierdzi jednak, że należy słuchać własnego ciała i znaleźć "złoty środek", aby zadbać również o zdrowie psychiczne. Jej marzeniem jest wystąpić na New York Fashion Week jako modelka plus size. 

Jej profil obserwuje już ponad 520 tysięcy osób. 

let1
Fotografia: Instagram/lateciat
let
Fotografia: Instagram/lateciat
let12
Fotografia: Instagram/lateciat
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów