Modelka pozuje w Cannes 2 miesiące po porodzie. Wykorzystała sprytny sposób, by jej sylwetka wyglądała idealnie

Emilia Klima 25.05.2017
Irina Shayk
Fotografia: ONS

Irina Shayk dwa miesiące temu została mamą. Powrót do formy sprzed ciąży najwyraźniej nie sprawia jej problemu.

Była dziewczyna Cristiano Ronaldo (obecnie Bradleya Coopera) w marcu 2017 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Na czerwone dywany wraca po dwumiesięcznej przerwie i to od razu na jedną z ważniejszych imprez roku - Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Rosyjska modelka zjawiła się na premierze nowego filmu Sofii Coppoli "The Beguiled" w spektakularnej sukni Balmain.

Kreacja sporo odkrywała i trzeba przyznać, że to całkiem odważny wybór jak na młodą mamę. Irina ukrywać czegokolwiek jednak nie ma - jej figura prezentuje się świetnie. Modelka wykorzystała dodatkowo sprytny zabieg jeszcze bardziej wyszczuplający optycznie sylwetkę - szeroki pas w okolicy talii.

Irina Shayk
Fotografia: ONS

Irina Shayk i Bradley Cooper

O rosyjskiej modelce zrobiło się głośno, gdy została dziewczyną portugalskiego gwiazdora piłki nożnej, Cristiano Ronaldo. Związek rozpadł się w styczniu 2015 roku po pięciu latach. Latem tego samego roku Shayk zaczęła spotykać się z aktorem Bradley'em Cooperem. 21 marca 2017 roku parze urodziła się córka, dla której wybrali imię Lea de Seine. 

Portal E!News donosi, że oboje jako rodzice czują się doskonale, a modelka w rolę matki weszła naturalnie i świetnie się w niej odnajduje. 

Jest tak kochającą i troskliwą mamą. To dla niej błogosławieństwo. Nie może oderwać oczu od swojej córeczki. Bradley również jest w niej zakochany i spędza z nią każdą wolną chwilę - donosi źródło portalu.

Wszystko wskazuje na to, że Irina w Cannes zjawiła się sama, bo jej partner został w domu z dzieckiem. Młodzi rodzice pilnują swojej prywatności i nie planują pokazywać dziecka w sieci. Ale i bez tego jesteśmy przekonani, że to jedna z najpiękniejszych rodzin w show-biznesie ;-)

Irina Shayk
Fotografia: ONS
Irina Shayk
Fotografia: ONS
Irina Shayk
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów