Modelka miała atak paniki. Pokazała na Instagramie przerażające nagranie

Magdalena Barszczak 10.05.2019
modelka Kharina Kharuddin
Fotografia: instagram.com/kharina97

21-latka świadomie opublikowała film w sieci. Co chciała osiągnąć?

Idealna figura, makijaż, piękne ciuchy i ciekawe podróże - podobnych zdjęć na Instagramie są miliony. Ale czy życie zawsze jest tak idealne, jak to pokazane w mediach społecznościowych? 21-letnia modelka zamieściła na Instagramie nagranie swojego ataku paniki. Tym samym zwróciła uwagę na ważny problem.

Modelka i atak paniki. Przerażające wideo

Kharina Kharuddin to malezyjsko-amerykańska blogerka i gwiazda social mediów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 95 tys. osób. 21-latka postanowiła wykorzystać swoją popularność, aby pokazać, że życie nie jest tak różowe, jak na zdjęciach wykreowanych na potrzeby Facebooka czy Instagrama. Opublikowała nagranie swojego ataku paniki. Po co to zrobiła?

To nie jest wyreżyserowane. To prawdziwe życie. To był najgorszy atak paniki w moim życiu. Rzeczywistość wokół nas nie jest tylko kolorowa - napisała na Instagramie.

Na nagraniu widzimy przerażoną kobietę, która z trudem próbuje złapać oddech. Mówi, że nie czuje rąk ani ust. W tle słychać głos matki 21-latki, która próbuje ją uspokoić.

Kharuddin wyjaśniła, że nie zamieściła wideo dla sławy, ale po to, by wykorzystać media społecznościowe w ważnym celu i zwrócić uwagę na problem zdrowia psychicznego. W ciągu zaledwie 3 dni film zyskał kilkaset tysięcy wyświetleń.

Nieustannie walczę w bitwie, o której nikt nie wie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Czuję się wtedy, jakbym była szalona. To obciąża nie tylko mnie, ale i moich najbliższych. Ale mam szczęście, że mam takie wsparcie - wyjawiła fanom.

21-latka chce, by jak najwięcej osób dowiedziało się, na czym polega atak paniki, czyli nagły napad lęku. Ma nadzieję, że internauci spojrzą wtedy z większą wyrozumiałością i cierpliwością na osoby borykające się zaburzeniami psychicznymi.

Zobacz także: Waży 80 kg i ma bardzo kobiece kształty. Fit modelka podbija Instagram

Ta Polka i jej chłopak są prawdziwymi gwiazdami internetu. Wszystko dlatego, że od ponad 3 lat prowadzą oryginalną dietę. Żywią się... owocami! Zobaczcie efekty, jakie dzięki temu osiągnęli.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów