Modelka plus walczy z aplikacją do wyszczuplania. "Ukradli moje zdjęcia i użyli do tego nonsensu"

Hanna Skowron 28.05.2018
 Tess Holliday
Fotografia: instagram.com/tessholliday/

Tess Holliday, jedna z najpopularniejszych modelek plus size na świecie, rozpoczyna walkę z aplikacją do wyszczuplania, w której użyto jej zdjęć do promocji. 

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek plus size na świecie, Tess Holliday, idzie na wojnę z  twórcami aplikacji do wyszczuplania Pip Cam Photo Maker. 32-latka od zawsze czuła się w swoim ciele znakomicie i chętnie wspierała wszelkie akcje z zakresu body positive. Jako modelka angażuje się w wiele projektów, tym jednak razem na udział nie wyraziła zgody.

Zobacz także: Kobiety plus-size wyszły na ulice Mediolanu w samej bieliźnie

Twórcy aplikacji, którą pobrano 50 tysięcy razy, byli na tyle głupi, żeby ukraść moje zdjęcia i zdjęcia dwóch innych modelek i użyć ich do tego nonsensu - napisała Tess.

Modelka jest tym bardziej zirytowana, że projekt, do którego wykorzystano jej zdjęcia, jest sprzeczny z jej poglądami. Jak mówi, sprawą zajęli się już jej prawnicy.

To jest po prostu nie w porządku. Dla mnie to bardzo ważne, żebyście wiedzieli, że nigdy nie będę współpracować z marką lub jakąkolwiek płatną treścią, chyba, że naprawdę będę jej używać i będzie ona godna polecenia – napisała.

Modelka zwróciła się też do swoich fanek, by pamiętały, jak ważna jest samoakceptacja. Nigdy nie pozwól, by ktoś  sprawił, że poczujesz się źle w swoim ciele. Zasługujesz na miłość w takim ciele, jakie masz właśnie teraz. I nieważne, jak ono wygląda.

Zobacz także: Ashley Graham pokazała fałdki i cellulit. "Jesteś inspiracją"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów