Modelka Victoria’s Secret „zmasakrowana” przez pluskwy. Teraz oskarża hotel

Hanna Skowron 29.06.2018
Modelka Victoria’s Secret „zmasakrowana” przez pluskwy. Teraz oskarża hotel
Fotografia: instagram.com/sabrinajales

Słynna piękność twierdzi, że doznała szoku emocjonalnego. 

Modelka Victoria’s Secret Sabrina Jales St. Pierre ma za sobą wyjątkowe nieprzyjemne przeżycia. Jak twierdzi, po nocy spędzonej w jednym z kalifornijskich hoteli obudziła się „zmasakrowana” przez pluskwy. W sieci opublikowała  szokujące zdjęcia.

Zobacz także: Grafik marki Victoria's Secret zdradził, jak retuszuje zdjęcia modelek 

Jak donosi nypost.com, brazylijska piękność poczyniła kroki prawne dopiero teraz, choć sprawa dotyczy wydarzeń z 2016 roku. Modelka walczy o odszkodowanie z hotelem Embassy Suite w Palm Desert, którego właścicielem jest Hilton.

Jak przekonuje, ugryzienia były na tyle groźne, że konieczna była wizyta u lekarza. Co więcej, po rozpoczęciu terapii nie było widać poprawy, a modelka musiała zrobić sobie przerwę od pracy. Prawnik Sabriny argumentuje pozew traumą jego klientki. Jak tłumaczy, oszpecone przez ugryzienia i późniejsze blizny ciało doprowadziło do poważnego wstrząsu emocjonalnego.

Zobacz także: Podstawowy kosmetyk aniołków Victoria's Secret 

Tymczasem przedstawiciele hotelu odpierają zarzuty. Dyrektor generalny Carlos Mendoza zapewnia, że po incydencie budynek został dokładnie sprawdzony przez firmę zwalczającą szkodniki. Ta jednak nie znalazła niczego podejrzanego.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów