Modelka Victoria's Secret miała dosyć głodzenia się. Zdradza brutalną prawdę na temat branży mody

Martyna Wojciechowska 16.03.2018
Modelka Victoria's Secret rezygnuje z diety
Fotografia: Shutterstock

Co za odwaga!

Podróże pierwszą klasą, imprezy w towarzystwie światowych gwiazd i wielka sława na Instagramie... Tak większość z nas wyobraża sobie życie modelek Victoria's Secret. Okazuje się jednak, że rzeczywistość wcale nie jest tak kolorowa. Jedna z modelek pracująca dla kultowej marki bieliźniarskiej odważyła się wyjawić smutną prawdę na temat pracy w branży mody.

Modelka Bridget Malcolm zdradza całą prawdę na temat bycia modelką VS

Zobacz także: Grafik Victoria’s Secret odszedł z pracy. Uznał, że taki retusz zdjęć jest niezgodny z etyką

 Bridget Malcolm miała już dosyć podporządkowywania się przedstawicielom agencji modelek, którzy wielokrotnie mieli zastrzeżenia do jej sylwetki. Szczupła z natury dziewczyny musiała się głodzić, by dostosować się do wymogów swoich agentów. W emocjonalnym poście na Instagramie opisała, jak wyglądały kulisy jednej z sesji zdjęciowych.

Pamiętam jak podczas tej sesji zdjęciowej mówiono mi, że powinnam schudnąć. To nie była ani pierwsza, ani ostatnia historia tego typu. Zawsze chce mi się śmiać, jak muszę udawać pewną siebie i szczęśliwą kobietę pozującą w kostiumie kąpielowym - napisała modelka na Instagramie.

Bridget Malcolm nie ukrywa, że od kiedy zaczęła pracę w modelingu, całe jej życie podporządkowane było rygorystyczne diecie i wyczerpującym ćwiczeniom na siłowni. Po 12 latach miała już tego dosyć.

Nie macie pojęcia, jak wiele przed pójściem spać analizowałam to, co zjadłam na kolację lub w ciągu dnia. Teraz czuję się wolna. Przytyłam i mam to gdzieś - wyznaje modelka w swoim najnowszym poście.

Cieszymy się, że ktoś w końcu miał odwagę powiedzieć, jak wygląda prawda na temat pracy w modelingu. Jesteśmy pod wrażeniem postawy Bridget Malcolm!

Zobacz także: Próbowały przeżyć na diecie modelek Victoria's Secret. "Nie życzę tego największemu wrogowi"

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów