Mocne wyznanie Roksany Węgiel u Wojewódzkiego. "Uciekłam z koleżanką z domu"

Maria Karolewska 11.09.2019
Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego.
Fotografia: instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel pojawiła się w programie u Kuby Wojewódzkiego. Wyznania nastolatki mogą zaskoczyć jej fanów.

Roksana Węgiel w wieku zaledwie 15 lat zaczęła swoją wielką, międzynarodową karierę muzyczną. Wygrana w Eurowizji sprawiła, że nastolatka stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna w show-biznesie. Dziennikarzy interesuje życie prywatne dziewczyny, jej dzieciństwo oraz to, jak godzi bycie gwiazdą z normalną edukacją. Kilka pytań na te tematy postanowił zadać Roksanie Kuba Wojewódzki.

Roksana Węgiel rozmawiała w programie z Kubą Wojewódzkim

Roksana Węgiel pojawiła się w programie "Kuba Wojewódzki", gdzie już na wstępie została postawiona w ogniu pytań. Młoda wokalistka świetnie się jednak bawiła goszcząc u króla TVN - widać było, że poruszane kwestie nie są dla niej niekomfortowe.

Czy ty znasz kogoś starszego ode mnie? Zastanów się, czy chcesz być miła, czy szczera? - zaczął od żartu Kuba Wojewódzki.

Roksana Węgiel sprawnie z tego wybrnęła. Powiedziała, że zna osobę starszą i wskazała na swojego dziadka, który również znajdował się w studiu. Później wokalistka zaczęła opowiadać o swoim dzieciństwie. Okazuje się, że kilka lat temu była bardzo szalona i mocno wyróżniała się z tłumu.

Wydaje mi się, że zawsze byłam inna niż wszyscy. Mój charakter nie zawsze się wszystkim podobał. Ludzie próbują wkładać wszystkich do jednego worka i to pewnie dlatego. (...) Jak byłam młodsza, to byłam bardziej pokręcona. (...) Byłam szalona. Teraz też trochę jestem. Miałam dużo głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu. Nie dlatego, że miałam jakiś konflikt z rodzicami. Miałam 7 lat i planowałam wczasy z koleżanką. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. Zaczęło się ściemniać i zorientowałyśmy się, że to nie jest dobry pomysł.(...) Grube akcje odwalałam z tą koleżanką - wyznała Kubie Wojewódzkiemu.

Trzeba przyznać, że fani nie znali Roksany Węgiel z tej strony. Prowadzący programu zwrócił natomiast uwagę na młodzieżowy slang, którego używa gwiazda. Różnica pokoleniowa nie przeszkodziła im ostatecznie w swobodnej rozmowie.

Lubicie muzykę Roksany Węgiel?

Zobacz także: Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę. Jest od niego o 34-lata młodsza!

Roksana Węgiel wciąż się uczy. A czy wiesz, jakie wykształcenie mają inne polskie gwiazdy?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów