Młodsza córka Hanny Lis to piękna dziewczyna. Czy 17-latka jest podobna do sławnej mamy?

Anna Respondek 23.01.2018
Hanna Lis
Fotografia: Instagram/hanna_lis

Dziennikarka stara się trzymać swoje dzieci z daleka od show-biznesu. 

Hanna Lis ze związku z partnerem Jackiem Kozińskim ma dwie córki, starszą 19-letnią Julię i młodszą 17-letnią Annę. Dziennikarka stara się trzymać dzieci z daleka od show-biznesu, choć zdarza się jej czasami zabrać je na oficjalne wyjścia i pozować z nimi na ściankach. 

Zobacz także: Tak wygląda córka Izabelli Trojanowskiej

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, jakoby córki gwiazdy buntowały się i chciały wyprowadzić z domu. Dziennikarka oczywiście zaprzeczyła tym "zarzutom" i podkreśliła, że to bzdury wyssane z palca.

To jest bzdura. Moje dzieci się nie buntują, nie chcą mieszkać same, nie chcą się wyprowadzać z domu, tak jest im dobrze. Mają wyprane, ugotowane, podane śniadanie do łóżka. Na ich miejscu też bym się nie chciała wyprowadzić - mówiła Newserii.

Córki Hanny Lis 

W tym samym wywiadzie przyznała również, że stara się trzymać dziewczyny jak najdalej od show-biznesu, ponieważ według niej mają znacznie ważniejsze rzeczy na głowie, na przykład naukę. 

Bardzo bym chciała, żeby one od tego świata jak najdłużej były jak najdalej. Pokazy mody i bankiety to nie są imprezy dla 14- i 16-latki. Jestem temu absolutnie przeciwna, bo naprawdę łatwo takiej młodej dziewczynie zawrócić w głowie. To jest wiek, w którym one powinny interesować się przede wszystkim szkołą - zapewniła.

Młodsza córka Hanny Lis, 17-letnia Anna wyrosła na bardzo piękną dziewczynę. Na swoim instagramowym koncie prezentuje różne zdjęcia. 

Podobna do mamy? 

annalis
Fotografia: Instagram/ania_kozinska
annalis1
Fotografia: Instagram/ania_kozinska
annalis12
Fotografia: Instagram/ania_kozinska
annalis123
Fotografia: Instagram/ania_kozinska
annalis1234
Fotografia: Instagram/ania_kozinska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów