Młoda para zaskoczyła swoich gości. Zamiast tortu weselnego podali swój ulubiony przysmak

Redakcja 05.04.2017
Para młoda
Fotografia: Pixabay

Nowożeńcom na pewno nie można odmówić kreatywności. 

Jessica Melara i Tony Sanchez zaskoczyli gości weselnych, którzy tłumnie przybyli na ich ślub. Zamiast tradycyjnego tortu weselnego, podali swój ulubiony włoski przysmak.

Jessica i Tony poznali się w liceum. Od tamtego czasu są niemal nierozłączni. Połączyła ich nie tylko miłość, ale i wspólne zamiłowanie do pizzy. Ten fakt postanowili wykorzystać planując swoje wesele i zamiast słodkiego tortu zamówili ogromną czteropiętrową pizzę. 

Zaproszeni goście nie mogli ukryć zdziwienia, gdy kelnerzy zamiast słodkiego ciasta wnieśli na salę ogromny placek drożdżowy z dodatkami, przystrojony listkami bazylii. 

Tony i ja kochamy pizzę i nie jesteśmy wielkimi fanami tortów, więc postanowiliśmy zaskoczyć naszych gości podając im tort-pizzę - powiedziała Jessica Melara, a jej wypowiedź przytacza Huffingtonpost.com. 

Młoda para nie zapomniała jednak o tych gościach, którzy od pizzy wolą jednak słodkie ciasta. Zadbali o to, aby miłośnicy deserów nie poczuli się poszkodowani i przygotowali dla nich słodki poczęstunek. 

Nie da się ukryć, że młoda para miała naprawdę oryginalny pomysł, a ich wesele na długie lata zapamiętają nie tylko goście przyjęcia, ale również ci, którym ten pomysł bardzo się spodobał. 

Pizza zamiast tortu to naprawdę oryginalny pomysł
Fotografia: www.facebook.com/bonappetitilhabela/

Pizza zamiast tortu to naprawdę oryginalny pomysł 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów