Młoda matka pokazała swój brzuch po cesarskim cięciu. To zdjęcie poruszyło internet

Martyna Wojciechowska 06.03.2018
Matka pokazała blizny po porodzie
Fotografia: Fotolia

Udowodniła, że wcale nie trzeba wyglądać idealnie, by czuć się piękną.

Patrząc na zdjęcia Anny Lewandowskiej czy Natalii Siwiec, wydaje się, że powrót do wyglądu sprzed ciąży to nic trudnego. Niestety niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością. Kobiety mają już dosyć kreowania nieprawdziwego obrazu młodej matki, stąd ich bunt i chęć przybliżenia, jak wygląda prawda na temat porodu. W ich gronie znalazła się Emily Marson, która zdecydowała się pokazać swój brzuch 4 miesiące po cesarskim cięciu.

Zobacz także: Polka nakręciła zabawny film o piersiach, którym zachwycają się nawet zagraniczne media

Pokazała swój brzuch po porodzie

4-miesięce po urodzeniu bliźniaków Emily zdecydowała się na odważny krok. Opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie brzucha, na którym widać bliznę po cesarskim cięciu i rozstępy. Publikując tę fotografię, Marson chciała dać do zrozumienia innym matkom, że nie powinny wstydzić się swoich ciał po ciąży. 

Nie musisz wyglądać perfekcyjnie. Wystarczy, że jesteś ideałem dla swoich dzieci - napisała Emily w poście na Instagramie.

To intymne ujęcie poruszyło internet. Obserwatorki Emily nie kryją podziwu. Zgodnie twierdzą, że wygląda pięknie. Niektóre z nich dzięki Marson wyzbyły się kompleksów.

To zdjęcie jest niesamowite. Jesteś wspaniała! - twierdzi jedna z internautek.

Tego właśnie potrzebowałam. Po porodzie czułam się brzydka i nieatrakcyjna. Dziękuję, że udostępniłaś ten post - dodaje kolejna.

Jesteśmy pod wrażeniem odwagi Emily Marson, a wy?

Zobacz także: Blogerka opublikowała odważne zdjęcie z porodu. Trwają dyskusje, czy nie została przekroczona granica

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów