Ma 24 lata i dwójkę dzieci. Na Instagramie zarabia miliony!

Sylwia Bagińska 16.08.2018
Tammy Hembrow
Fotografia: Instagram.com/TammyHembrow

Poznajcie Tammy Hemrow.

Nie od dziś wiadomo, że Instagram daje ogromne możliwości, w tym także na zarobienie sporej sumy pieniędzy. Do grona osób, które się o tym przekonały, należy Tammy Hembrow. Blogerka mimo młodego wieku i dwójki dzieci, osiągnęła na Instagramie spory sukces.

Zobacz także: Tak wyglądają najpiękniejsze siostry świata!

Tammy Hembrow – co o niej wiemy?

Tammy Hembrow to Australijka, karierę zawdzięcza swojej pięknej figurze, nad która ciężko pracuje. Wystarczy zwrócić uwagą na to, jak szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Gwiazda Instagrama ma 24 lata i pomimo tak młodego wieku jest już matką dwójki dzieci. Dodatkowo młoda blogerka stworzyła markę odzieżową, która budzi dość spore zainteresowanie.

Młoda mama inspiracją dla wielu kobiet

Jej profil, na którym regularnie wstawia zdjęcie podkreślające jej seksowną figurę, obserwuje prawie 9 milionów osób. W 2014 roku kobieta relacjonowała przebieg swojej ciąży.

Młoda blogerka i trenerka fitness codziennie dostaje pytanie od wielu kobiet, które chcą wiedzieć, co mają robić, aby osiągnąć taką figurę jak ona. Tammy Hembrow zdradza sekret, przy czym motywuje wiele młodych matek do działania:

Najważniejsza jest konsekwencja i regularność – nie można odpuszczać treningów, gdy mamy gorszy dzień, nawał pracy, czy po prostu nam się nie chce. Jeśli chcemy mieć piękne i zdrowe ciało, musimy dbać o nie cały czas bez względu na inne okoliczności i nie poddawać się zbyt łatwo!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała się w bikini! "Figura jak u 20-latki"

Została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Ma 47 lat i właśnie podbija Instagram:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów