Młoda mama schudła aż... 45 kg! I to dzięki dwóm prostym nawykom

Paulina Ermel 19.09.2018
Christine Carlos
Fotografia: instagram.com/ceceven

Tusza uniemożliwiała jej zajmowanie się małym dzieckiem. Dlatego Christine Carlos postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przeszła niezwykłą metamorfozę.

Christine Carlos miała problemy z wahaniem wagi już jako nastolatka. Jednak kiedy w 2007 roku urodziła córeczkę, sporo przytyła. Kiedy mała miała 5 lat, Christine ważyła już 100 kg. Tusza uniemożliwiała jej zajmowanie się dzieckiem. Dlatego też blogerka wzięła się za siebie i postanowiła schudnąć. Efekty? Przechodzą najśmielsze oczekiwania!

Schudła 45 kg

Christine zainteresowała się ćwiczeniami na siłowni, ale też zwróciła uwagę na to, co i jak je. Intensywne treningi i dobre odżywianie zaczęła w 2012 roku. Do dzisiaj schudła 45 kg. Jak jej się to udało? Przede wszystkim zaczęła ćwiczyć fizycznie. Do tego zmniejszyła liczbę przyjmowanych węglowodanów. Wyeliminowała smażone, ciężkie dania na rzecz warzyw - szczególnie gotowanych. Do tego wszystkiego pije bardzo dużo wody - nawet 3,5 litra dziennie!

Jak możecie się domyślić, z początku tak rygorystyczne podejście było trudne do utrzymania. Jednak Christine podeszła do sprawy bardzo rozsądnie - pozwoliła sobie na jeden dzień rozpusty w tygodniu. Wówczas może jeść co chce, ale również w granicach rozsądku. W ten sposób zaspokaja potrzebę jedzenie niezdrowej żywności.

Jak wygląda dzisiaj? Widać efekty?

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie wszystkie zdrowe produkty są tak zdrowe, jak nam się wydaje. Modelka fit udowadnia, których z nich lepiej nie włączać do swojej diety:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów