Mistrz drugiego planu zrujnował romantyczne zaręczyny

Redakcja 15.05.2018
Zaręczyny
Fotografia: youtube.com/ Kevin Przytula

To prawdopodobnie najbardziej niezręczne zaręczyny, jakie widzieliście. Ważne, że powiedziała TAK.

To miał być piękny dzień. Nawet jeden z najpiękniejszych w życiu tej dwójki. 33-letni Kevin z Bay City w stanie Michigan wszystko dobrze zaplanował. Padł na kolana przed swoją długoletnią wybranką, 27-letnią Allyssą, i poprosił, by dzieliła z nim resztę życia. Byłoby romantycznie, gdyby nie mistrz drugiego planu. Tym okazał się syn dziewczyny.

Zobacz także: Dlaczego mężczyźni klękają przy oświadczynach?

W najmniej odpowiednim momencie 3-letni Owen odczuł fizjologiczną potrzebę. Nie krępując się zbytnio, opuścił więc spodnie i po ostrzeżeniu Wysikam się na zewnątrz przystąpił do czynności. Wszystko działo się tuż za plecami czekającego na „Tak” Kevina. Ważne słowo na szczęście padło, a zadowoleni narzeczeni dopiero po chwili zorientowali się, co działo się tuż obok.

Nagranie na Youtubie widziało ponad 500 tys. osób i szybko stało się hitem sieci. Wkrótce po opublikowaniu filmu Kevin powiedział „Bay City Times”: młody skradł całe show. Tak było, ale mimo tego niezgrabnego epizodu Allyssa i Kevin są podekscytowani swoją wspólną przyszłością. A my życzymy im wszystkiego dobrego!

Zobacz także: Jeśli zauważysz u mężczyzny te zachowania, szykuj się na zaręczyny

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów