Mister Polski 2019 wybrany! Kim jest najprzystojniejszy Polak?

Julia Pandecka 07.11.2019
Mister Polski 2019: Daniel Borzewski z pozostałymi finalistami
Fotografia: Piotr Fotek/Reporter/East News

Mister Polski 2019 wybrany! Został nim Daniel Borzewski. Wiemy, czym model zajmuje się na co dzień. Zobaczcie sami, jak się prezentuje!

W środę po raz 12 już odbyła się gala, podczas której wyłoniono najprzystojniejszego Polaka. Tym samym wiemy już, kim jest Mister Polski 2019! Okazuje się, że tym najprzystojniejszym spośród wszystkich mężczyzn, którzy wzięli udział w konkursie, został Daniel Borzewski. Mister w finale pokonał aż 27 kandydatów. My nie dziwimy się jurorom, że wybrali właśnie niego! Kim jest Daniel Borzewski i czym na co dzień zajmuje się Mister Polski 2019 roku?

Zobacz także: Najseksowniejszy pilot na świecie? Dla niego życie to ekscytująca podróż! 

Mister Polski 2019 wybrany! Kim jest Daniel Borzewski?

Jak podaje portal Plejada.pl, mężczyźni, którzy walczyli o tytuł Mistera Polski 2019, przed galą finałową wzięli udział w kilku zgrupowaniach oraz sesjach zdjęciowych. To na ich podstawie wyłoniono 27 finalistów.

Podczas samej gali panowie kilkukrotnie wystąpili na scenie. Zaprezentowali się w eleganckich garniturach, na sportowo oraz w samej bieliźnie. Po kilku rundach wybrano siedmiu uczestników, którzy znaleźli się w ścisłym finale. Wśród nich byli: Daniel Borzewski, Bartosz Andrzejczak, Aleksander Ramutkowski, Adrian Pęter, Bartłomiej Kurowski, Wojciech Grychnik i Jan Barański. Ostatecznie tym najprzystojniejszym mógł zostać tylko jeden. 

Tym samym okazuje się, że najprzystojniejszym Polakiem tego roku został Daniel Borzewski. Kim jest Mister Polski 2019?

Daniel Borzewski ma 23 lata i pochodzi z Radzikowa Nowego. Od kilku lat mieszka w Warszawie i to właśnie tu rozwija swoje pasje, którymi są taniec i śpiew. Borzewski należy nawet do tanecznej grupy Volt, którą prowadzi Agustin Egurrola. Daniel brał też udział w różnych programach telewizyjnych, takich jak: "Mam Talent", "The Voice of Poland", "Dance, Dance, Dance" oraz "Taniec z gwiazdami". Prywatnie jest... singlem.

Jestem osobą kontaktową. Bardzo lubię nawiązywać relacje z nowymi ludźmi. Lubię wychodzić do ludzi, jestem bardzo otwarty. Także na nowe wyzwania. Nie lubię stać w miejscu. Jako tancerz bardzo się spełniam i mógłbym w tym zostać, ale nie lubię robić ciągle tego samego, dlatego przyszedłem tutaj, aby móc robić jeszcze więcej - powiedział Borzewski w rozmowie z "Tele Magazynem".

Daniel Borzewski jest dwunastym już Misterem Polski. W poprzednich latach ten tytuł otrzymali: Michał Chalabala (2007), Marcin Pasternak (2008), Maksymilian Lewandowski (2009), Krystian Kurowski (2011), Rafał Maślak (2014), Rafał Jonkisz (2015), Jan Dratwicki (2016), Jakub Kucner (2017) oraz Tomasz Zarzycki (2018)

Zobacz także: Tak wygląda najseksowniejszy dziadek na świecie. Ma 60 lat i niesamowite ciało!

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów