Miss Universe złamała tabu. Pokazała zdjęcie rozstępów

Hanna Skowron 03.01.2019
Rozanna Purcell
Fotografia: Instagram.com/rozannapurcell

Post modelki wywołał poruszenie w sieci! Internauci chwalą ją za odwagę.

Rozanna Purcell to irlandzka modelka i laureatka Miss Universe z 2010 roku. 28-latka złamała tabu, publikując zdjęcia bez poprawek. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy!

Retusz to codzienność w mediach społecznościowych. Wiele celebrytek nie wyobraża sobie publikacji zdjęć, w które nie ingerowała ręka grafika. Nie ona! Irlandka postanowiła postąpić na przekór instagramowym trendom i pokazała się tak, jak ją stworzyła natura.

Zobacz także: Ta 24-latka schudła 58 kg w 11 miesięcy. Zmieniła się nie do poznania!

Miss Universe pokazała zdjęcia rozstępów

Modelka pierwszy raz zauważyła swoje rozstępy w dzieciństwie. Najpierw była z nich dumna i uważała, że są oryginalne. Potem otoczenie i media sprawiły, że wstydziła się swoich niedoskonałości i ukrywała je przed światem.

Dwa lata temu Purcell życzliwiej przyjrzała się swojemu ciału i znów zaczęła je akceptować. Od tamtej pory pokazuje swoją pupę i uda takimi, jakie są naprawdę.

Rozstępy to normalna rzecz. Wszyscy je mamy, są duże albo małe. To część mnie, która zdobi moje ciało w różnych miejscach - napisała na Instagramie.

Zobacz także: Nie chce ci się ćwiczyć? Ta pielęgniarka podnosi ciężary i zawstydza facetów

Modelka śmieje się, że nie będzie tracić czasu na masowanie swojej pupy olejkiem przed snem, bo przyniosłoby to więcej szkody niż pożytku. "Prędzej poślizgnęłabym się na podłodze" - dodaje z humorem.

Zdjęcia 28-latki robią furorę na Instagramie. Kobiety chwalą ją za odwagę i idą w jej ślady, zachęcając swoje koleżanki do akceptacji własnego ciała. 

Piękna!

Jesteś inspiracją!

Dzięki za szczerość!

A wy co sądzicie o takich zdjęciach? Odważylibyście się pokazać swoje niedoskonałości w sieci?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Sięgasz po te produkty, bo reklamują je jako zdrowe? Prawda jest brutalna!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów