Wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Na podium lśniły Słowianki

Magdalena Kulej 03.04.2018
Miss Supermodel Worldwide 2018
Fotografia: East News

O tytuł najpiękniejszej ubiegało się ponad 40 kobiet z całego świata.

Mówi się, że piękno leży w oku patrzącego. Organizatorzy tego konkursu wierzą jednak, że znaleźli kobietę, która swoim wyglądem zachwyci każdego. O tytuł Miss Supermodel Worldwide 2018 ubiegały się 42 kandydatki z takich krajów jak Australia, Chiny, Egipt, Anglia, Malezja, Nowa Zelandia, Rosja, USA, Ukraina, Tajlandia i Indie.

Zobacz także: Córka Krupińskiej w zabawny sposób skomentowała kreację matki z gali Miss Polonia

10-dniowe wydarzenie odbywało się w mieście Gurgaon w stanie Haryana w Indiach. To pierwsza odsłona tego konkursu w tym kraju. Organizatorzy postawili sobie za cel przede wszystkim wzmocnienie pozycji kobiet. Ma się do tego przyczynić nabranie pewności siebie dzięki dzieleniu się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

20369726_609298516129189_8595882215777711651_o
Fotografia: facebook.com/Miss Supermodel Worldwide

Pierwszy w historii tytuł Miss Supermodel Worldwide 2018 wywalczyła 21-letnia Rosjanka Alexandra Liashkova. Modelka reprezentowała na scenie Białoruś, bo miejsce w konkursie dla Rosjanki zajęła wcześniej jej rodaczka, 23-letnia modelka Ekaterina Evdokimova. To z nią Liashkova walczyła też o pierwsze miejsce. Ostatecznie pokonała rywalkę, która opuściła Indie jako pierwsza wicemiss. Tytuł drugiej wicemiss przypadł z kolei Zarinie Andirjanovej z Uzbekistanu. Internauci przyznają rację konkursowemu jury. Jak sami opisują „najpiękniejszą kobietę na świecie”, jej nos, usta… wszystko jest w niej doskonałe.

Zobacz także: Julia Roberts została najpiękniejszą kobietą na świecie. Reakcja jej dzieci? Urocza

Zobacz, jak prezentuje się "Najpiękniejsza kobieta na świecie":

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów