Miss Polski 2018 wybrana! Kim jest Olga Buława?

Sylwia Kropiewnicka 10.12.2018
Miss Polski 2018 pokzująca na ściance
Fotografia: Instagram.com/olgahelenabe

O tytuł i koronę Miss Polski 2018 walczyło 28 reprezentantek z różnych regionów naszego kraju. Finał konkursu odbył się już po raz 29., a tegoroczną zwyciężczynią została Olga Buława. Co o niej wiemy?

Widowisko, w którym została wyłoniona najpiękniejsza Polka, w tym roku odbyło się 9 grudnia. Konkursy Miss Polski od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Młode kobiety rywalizują o zwycięstwo i tytuł, co może im otworzyć drogę do kariery.

Zobacz także: 60-letnia Grażyna Wolszczak paraduje w bieliźnie na Instagramie!

Miss Polski 2018

Finał konkursu odbył się w Krynicy-Zdroju, a jego gwiazdą była Margaret. Oprócz niej na scenie wystąpili także Mateusz Ziółko, Anna Karwan, Mateusz Łopaciuk, Riya Sokół oraz zwycięzca pierwszej edycji „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Jurorami w konkursie była Miss Polski 2017 Kamila Świerc oraz projektanci mody Viola Piekut i Tomasz Olejniczak, a całość poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

Olga Buława – Miss Polski 2018

27-latka pochodzi ze Świnoujścia i była najstarszą uczestniczką konkursu. Olga jest absolwentką wydziału prawa i stewardessą. Dziewczyna uwielbia Harry’ego Pottera oraz podróże. Oldze zależy na ochronie swojej prywatności i stara się nie opowiadać o rodzinie i związkach.

Olga dzieliła się z fanami zdjęciami z konkursu za pomocą swojego Instagrama.

Zobacz także: Olivier Janiak pozuje z gwiazdą Netflixa. Fani mu zazdroszczą!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy na wielkich galach zaskakują stylizacjami. Kto wypadł najlepiej na tegorocznych Różach Gali?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów