Nie żyje znana gwiazda reality show. Miała 38 lat

Sandra Banach 10.08.2019
Miriam Rivera
Fotografia: Instagram.com/tvincolour

Nie żyje gwiazda programu „Wszystko o Miriam” – Miriam Rivera. Oficjalną przyczyną śmierci jest samobójstwo. Rodzina nie wyklucza jednak udziału osób trzecich. 

Miriam Rivera została odnaleziona w swoim domu w Hermisillo w Meksyku. Mąż gwiazdy nie wierzy, że żona pozbawiła się życia. Mężczyzna zdradził zagranicznej prasie, że w dniu śmierci Miriam do niego dzwoniła i mówiła, że źle się czuje. Gwiazda miała jechać do szpitala. Mąż modelki nie wyklucza udziału osób trzecich.

Nie żyje Miriam Riviera

W wywiadzie dla DailyMail mąż Miriam powiedział, że chciał wykonać sekcje zwłok żony w Nowym Jorku, aby dokładnie wyjaśnić tragedię. Okazało się wtedy, że ciało Miriam zostało już skremowane. Okoliczności śmierci gwiazdy nadal są nieznane. 

Nie żyje gwiazda programu „Wszystko o Miriam”

Program „Wszystko o Miriam” był emitowany na antenie TVN w 2005 roku. Uczestnicy reality show przez kilka tygodni starali się o względy Miriam.

Żaden z mężczyzn nie wiedział jednak, że Miriam to transseksualna modelka, która nie poddała się korekcji płci. O całej intrydze wiedzieli widzowie. Dzięki tej produkcji kobieta stała się bardzo popularna.

Zobacz także: Nie żyje ksiądz ze "Złotopolskich". Kazimierz Orzechowski miał 90 lat 

Te znane osoby odeszły od nas w tym roku. Będzie nam ich brakować.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów